Wpis z mikrobloga

Coders Lab poszukuje: Wykładowca – Programista

Widełki: 350 - 500 PLN netto/dzień

Tak, wiemy, że to ogłoszenie już było, jednak link do ogłoszenia uległ zmianie i obecnie publikowane ogłoszenie będzie widoczne przez kolejne 30 dni.

Coders Lab to bardzo dynamicznie rozwijająca się szkoła programowania. Organizujemy kilkutygodniowe kursy Zostań Programistą Front-End oraz Zostań Programistą Back-End. Łączymy w sobie cechy szkoły języków obcych (uczymy programowania jak języka) i kursów zawodowych.

Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Poznania. Szukamy Wykładowców – Programistów, którzy są zainteresowani prowadzeniem zajęć programowania w powyższych lokalizacjach.

Program kursów:

Front-end: HTML5, CSS, jQuery, JavaScript, RWD, Sass, Gulp.

Back-end: PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, Symfony2, OOP, TDD.

Jeżeli…

Masz co najmniej 2 lata doświadczenia;
Znasz niektóre z powyższych zagadnień, które zawiera program naszych kursów;
Chcesz przekazać swoją wiedzę i mieć wpływ na edukację młodych programistów;
Możesz wygospodarować co najmniej 5 dni roboczych, bądź 2-3 weekendy na prowadzenie zajęć (w okresie 2-3 miesięcy) ?
… to aplikuj do nas!

Co należałoby do Twoich obowiązków?

Prowadzenie poszczególnych modułów kursów w wybranej lokalizacji.
Współpraca z innymi wykładowcami.

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia jako wykładowca i realny wpływ na sposób uczenia programistów Polsce.
Możliwość stałej współpracy – interesuje Cię współpraca z nami na stałe? Chcesz mieć realny wpływ na program naszych kursów, tworzyć i doskonalić nasze materiały? Zostań naszym wykładowcą in-house.
Możliwość współpracy dodatkowej – interesuje Cię współpraca przy prowadzeniu wybranych modułów kursów? Współpracuj z nami dodatkowo w trybie stacjonarnym lub weekendowym.
Satysfakcję z dzielenia się wiedzą.
Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę cywilno-prawną.
Elastyczny czas pracy – możesz nawiązać z nami współpracę w zakresie prowadzenia wybranych modułów kursu (kilka dni w tygodniu bądź poszczególne weekendy – w zależności od Twojej dostępności).

Czym ta praca się wyróżnia?

Będziesz miał/a realny wpływ na edukację zupełnie nowego pokolenia programistów.
Jesteśmy firmą kształtującą rynek edukacji IT – uczymy entuzjastów nowych technologii i pomagamy im po kursie w znalezieniu pracy. Każdy sukces naszego absolwenta, to dowód na to, jak bardzo potrzebna jest zmiana w edukacji.
Zobacz, jak zmieniliśmy życie naszych kursantów: Opinie absolwentów Coders Lab.

Więcej informacji na: https://www.posredniak.it/index.php/jobs/wykladowca-programista-14/

#ofertyzposredniakit #it #pracait #programowanie
  • 20
Odpowiem w imieniu Coders Lab

@MacDada, jest określony, są gotowe, dopracowane materiały i pomoc nt tego w jaki sposób prowadzić zajęcia
@g500s Smutnąłbyś przy zaawansowanych technologiach, ale chyba nie w html/css co ?:) pamiętaj, że uczymy od podstaw
@alosha ja nie wiem jakie masz fatalne doświadczenia edukacyjne, ale tu się nikt z nikim nie użera. To nie obowiązkowa podstawówka, nie każdy zostaje kursantem, bo przed kursem musi zdać testy językowe i
@Posredniak_IT: Generalnie to dosyć istotna informacja i powinna być w ogłoszeniu.

Bo samo prowadzenie wykładów to jedno, a przygotowanie się do nich to drugie. Może się okazać że stawka jest 2x mniej atrakcyjna…
ja nie wiem jakie masz fatalne doświadczenia edukacyjne, ale tu się nikt z nikim nie użera. To nie obowiązkowa podstawówka, nie każdy zostaje kursantem, bo przed kursem musi zdać testy językowe i logicznego myślenia. Nie każdy także kończy kurs - jeśli ktoś mimo pomocy wykładowcy ewidentnie sobie nie radzi i/lub rozwala pracę w grupie to po prostu przerywa kurs. Po to żeby wykładowca nie musiał się z nikim użerać i żeby poziom
Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś się skusi na zarobki 300-500 zł netto, to oznacza, że nie jest dobrym programistą.


@alosha: Niekoniecznie. Dobry programista nie musi być dobrym nauczycielem – więc nawet jak za programowanie ma większe stawki, to może się skusić na prowadzenie kursu, żeby zdobyć doświadczenie w tej materii.

Przynajmniej na JVM.


Tak, weź to pod uwagę. Przeciętnie PHP i okolice zarabiają mniej.
@alosha: I tak i nie. Jeśli chcesz przyjść tylko dla kasy to znajdziesz lepsze oferty. Jeśli dzielenie się wiedzą daje Ci fun, dobrze czujesz się ułatwiając mu drogę startu to nasza oferta jest najlepsza. Zdecydowanie dobry programista nie oznacza z automatu dobrego nauczyciela, dlatego szukamy osób które chcą. Kasa nie może tu być podstawowym motywatorem
Jeśli dzielenie się wiedzą daje Ci fun


@gizmoo3: To robię wykład na JUGu, jadę na konferencję, itd. Nie znaczy, że odmawiam Państwu racji bytu czy sensu działalności. Zwracam tylko uwagę, że są inne opcje.
@alosha: "Wam" wystarczy:) Państwem nie chcemy zostawać. Jasne, konferencja / JUG etc to też opcja, choć tam nie śledzisz postępów i masz mizerny kontakt zwrotny. Tak czy siak mam nadzieje że trochę wyjaśniłem / dopowiedziałem
@rasala: przeglądałem w pracy to strona działała spoko,

@gizmoo3: jedyny minus to złe targetowanie adwordsa, bo reklamy pojawiały mi się na stacku, w3school, i na kilku blogach technicznych, a to wszystko podczas pracy.
@gizmoo3: Ja wychodzę z założenia, że większość świadomych Internautów ma programy do blokowania treści reklamowych :) szczególnie, że jesteśmy w czołówce w europie jeśli chodzi o użytkowanie takiego oprogramowania.
@MegaZU0: A co złego w tym targetowaniu, bo nie łapie ? Poza tym, jeśli wcześniej byłeś na naszej stronie to najpewniej gonił Cie remarketing, więc kontekst wtedy nie miał już znaczenia.