Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy z zakupami #redminote3pro w #ibuygou. Złożyłem zamówienie, chciałem zapłacić paypalem z powiązaną kartą. Zalogowałem się już na paypal i chyba coś nie pykło bo nie uruchomiła się do końca strona, po odświeżeniu już nie mogłem jej załadowac ponownie. Chyba nie zapłaciłem za zamówienie. Wchodzę teraz na stronę ibuygou i mam zamówienie jak na zdjęciu. Jak wciskam pay now to wraca mnie z powrotem do kompletowania zamówienia. Jak to zrobić, żeby przejść do płatności? Czy w ogóle zapłaciłem, czy nie, bo nie chcę płacić 2 razyxD Pozwole zawołać sobie @Ibuygou
Luqasz100 - Mirki potrzebuje pomocy z zakupami #redminote3pro w #ibuygou. Złożyłem za...

źródło: comment_PxBedEd1egihOTYin2opHw0R3VrAARqM.jpg

Pobierz
  • 6
@Luqasz100: Sprawdź na PayPal czy masz piniondze. Jak nie masz to zlokalizuj numer transakcji i mi go podaj.
A jak masz dalej cash na koncie, a chcesz dokończyć zakupy, to płatność możesz wykonać tak:
Z poziomu PayPal wykonaj płatność na naszego PayPala - sophia@ibuygou.com, wpisz kwotę jaką miałeś zapłacić z poziomu naszego sklepu i możesz podać swój numer zamówienia w opisie płatności.
Jak wykonasz już wpłatę, podeślij mi na priv numer
@Luqasz100: A da się, płatność przebiega w ten sam sposób, na naszego PayPala. Więc jak Ci wygodnie to zrobić przez stronę, czy przez paypal.com, to dla nas bez różnicy.
Podałem Ci opcję alternatywną, bo piszesz że domyślny sposób Ci nie działa :)