Wpis z mikrobloga

Ahoj Wykopki! Podjechałem do naszej wioski, ale niestety został tylko po niej ślad na mapie. Nie wiem czy po kompresji od Wykopu będzie cokolwiek można rozczytać.

8 dzień wyprawy, a skończy się w okolicach 1800km, czyli 1/3 za mną. A 1/3 to jakby połowa, a to w zasadzie już pod Krakowem, nie? Nie było dobrego Mireczka w okolicach Drawska Pomorskiego, więc dziś pewnie też hostel.

#metaxynarowerze #heheszki #wykop
metaxy - Ahoj Wykopki! Podjechałem do naszej wioski, ale niestety został tylko po nie...

źródło: comment_Ekwd8BBtxGjFG3kyhQbr6NPHzD5hAJUl.jpg

Pobierz
  • 21
@metaxy: Gryfino jest przyjemne, droga rowerowa wzdłuż Odry (to już po niemieckiej stronie granicy, tuż nad samą rzeką), Nowe Warpno, Puszcza Wkrzańska, oczywiście Szczecin ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po drodze z Gorzowa widzę, że ominąłeś też Lipiany, całkiem fajne miejsce. Tak, wiem, że w paru z nich byłeś rok temu, ale reszta warta obczajenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Hardporecorn wiesz, żebym gdzieś pojechał celowo, to jednak musi być jakiś konkret, bo to że trasa jest urokliwa to trochę mało, bo bym potrzebował pół roku na przejechanie. W Szczecinie byłem, w Lipianach miałem chyba być, ale pomyliłem trasę. Puszcze zwykle są do siebie bardzo podobne i różnie jest z drogami. No i ostatni argument na teraz... Już trochę zwiedzam i trudno o zachwyty, bo już to kiedyś w innej części Polski
@metaxy: ponad 30 lat w tatych okolicach a nawet nie wiedziałem, że taki kwiatek z nazwą mam pod nosem. Miedwie zwiedzanie chociaż? 5 w kraju a 2 w województwie... polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)