Wpis z mikrobloga

@BlackSabbath: Progresja co trening lub dwa o ile i na jakie cwiczenia. I z jakim ciezarem startujesz ? Ja bym dolzyl martwy raz w tygodniu np. zamiast przysiadu albo jedna seria na koniec.
@BlackSabbath: Z tym, że jest różnica w przysiadzie, gdzie 1kg przy Twoich wynikach to bedzie około 1%, a właśnie OHP, gdzie to będzie koło 2% więcej ciężaru. Poza tym dipsy i podciąganie jak progresujesz?
@mkong:
Dipsy i podciąganie dokładam tak samo po kilogramie,W przysiadzie jesli jest luz dokladam wiecej niz kg,nie trzymam sie sztywno zasad,raczej na luzie podchodze do tego.Ćwicze juz prawie rok i nabrałem do tego dystansu :)
@BlackSabbath miałem praktycznie identycznie z tym ze zamiast podciągania różne wioslowania. Mc raczej nie robiłem przez problemy z plecami. Dolozylem jezcze unoszenie bokiem na barki i parę innych ćwiczeń na bicepaa i tricepsa, różnych. Jak #!$%@? na potęgę to fajnie szlo teraz bez planu i diety się bujam juz dosyć długo i próbuje coś zrzucić. Ale szlo dobrze, wielostawowe to #!$%@?, maszyny do kąta. A dipsy są zajebisye
@BlackSabbath na jednym zamienialem na wyciskanie sztangi elek siedząc tez z unoszeniem bokiem lub w opadzie tułowia. Ostatnio próbowałem tak : unoszenie bokiem 10x i od razu OHP 5x. 5 serii. Dawno tak fajnie nie czułem barków :p