Wpis z mikrobloga

Wszystkim Murkom stojącym przed wyborem szkła hartowanego do wybranych smartphone'ów #xiaomi #iphone #samsung #meizu #huawei #letv #zte #lenovo #kindle polecam MATOWE szkiełka od majfrendów
http://www.aliexpress.com/store/513373/search/1.html?SearchText=matte&origin=y
Wcześniej przez około półtora miesiąca użytkowałem najczęściej polecane na mirko szkło hartowane Mocolo. Owszem było idealnie spasowane i wytrzymałe ale to jak bardzo zbiera odciski palców, brud i jak mocno odbija refleksy było nie do zniesienia. Od kilku dni moje #redmi3pro chroni wyżej wspomniane matowe szkiełko i komfort użytkowania jest nieporównywalny. Mat prawie w ogóle się nie brudzi i zachowuje dobrą czytelność obrazu nawet na pełnym słońcu. Jest też przyjemniejsze w dotyku ale to już podejrzewam kwestia gustu. Z minusów należy wspomnieć o subtelnym efekcie mleka. Po jakimś czasie przestało to zwracać moją uwagę.
Szkiełka kosztują około 5$ w zależności od modelu. Czas oczekiwania w moim przypadku, od zamówienia do odbioru to 15 dni.

miałem wołać to wołam @Andczej
ibiza_Driver - Wszystkim Murkom stojącym przed wyborem szkła hartowanego do wybranych...

źródło: comment_0ejweS9jEyR0oXeSYTdUpO3rw2WOyLEY.jpg

Pobierz
  • 13
@Polonus: to zależy co kto lubi. Ja używam Nillkin Frosted ze względu na to, że nie powiększa tak bardzo rozmiarów słuchawki jak większość pozostałych case'ów. Część Mirków skarży się na dość wczesne kruszenie kantów. I owszem w jednym z moich case'ów Nillkina ukruszył się rożek ale dopiero po około 2 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)