Wpis z mikrobloga

Cześć stulejarze. Właśnie wymyśliłem dowód na to, że znajdujemy się w globalnej symulacji. Oto on.

Teza: Żyjemy w globalnej symulacji

Założenie: Szybkość upływu czasu, czyli inaczej prędkość zachodzenia sekwencji zdarzeń, zależy od parametrów symulatora. Im więcej zdarzeń, tym przetwarzanie ich trwa dłużej, a tym samym czas relatywny płynie wolniej.

Dowód: W czarnych dziurach oraz wokół innych obiektów o dużej gęstości, a także poruszających się z dużą prędkością (wzrost masy/gęstości), a zatem posiadających więcej danych do przetwarzania, czas płynie wolniej.

CND
#fizyka #teoriespiskowe #ciekawostki #jestemgeniuszem
H.....e - Cześć stulejarze. Właśnie wymyśliłem dowód na to, że znajdujemy się w globa...

źródło: comment_J54CVsSMtdns6PNZPD9Na2j0h1O4DQaR.jpg

Pobierz
  • 6
@funlandatthebeach: Chyba nie muszę udowadniać, że czas relatywny płynie wolniej wokół dużych obiektów? To udowodnił Einstein, a mój dowód jest logicznym rozwinięciem postawionej tezy, oraz udowodnionych przez Einsteina faktów. A poza tym mój dowód rzeczywiście czegoś dowodzi, bo twój to tylko tezy. :)
@Hooke: W ogóle gdyby iść dalej tym tokiem rozumowania to być może częstotliwość taktowania naszego kosmicznego Superprocesora to 5,39116(13)*10^-44 sekundy, czyli czas Plancka, determinujący fluktuacje kwantowe, a tym samym pojawianie się i znikanie wirtualnych cząsteczek materii w próżni absolutnej...