Wpis z mikrobloga

Tak się kończy społeczne przyzwolenie na parkowanie na chodnikach i brak egzekucji PoRD ze strony policji. Obok wybudowano BEZPŁATNY ogromny parking na kilkaset aut, ale buractwo i tak #!$%@? się przez przejście dla pieszych na chodnik. Kiedy wreszcie w Polsce dotrze do kierowców, że miejscem do parkowania samochodów jest jezdnia lub parking a nie chodnik? Nie wiem z czego to wynika, ale większość kierowców musi przynajmniej jednym kołem najechać na chodnik - to jakaś tradycja, czy może bez najechania na chodnik traci się honor i uznanie wśród innych kierowców?

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/tragedia-przed-galeria-echo-nie-zyje-starsza-kobieta,10459012/

#kielce #parkowanie #wypadek #piesi #pord #motoryzacja #zalesie
lewactwo - Tak się kończy społeczne przyzwolenie na parkowanie na chodnikach i brak e...

źródło: comment_75SKKSnoBQwObj48RcpF953ixpyx8SCr.jpg

Pobierz
  • 5
Nie wiem z czego to wynika, ale większość kierowców musi przynajmniej jednym kołem najechać na chodnik - to jakaś tradycja, czy może bez najechania na chodnik traci się honor i uznanie wśród innych kierowców?


@lewactwo: jakiś cholerny komunista dopisał w tamtym ustroju ten przepis i tak teraz wszyscy wyznawcy Przenajświętszej Przepustowości praktykują.