Wpis z mikrobloga

Mapa przedstawiająca świat Fallout 3. Przygoda w Van Buren miała rozpocząć się od ucieczki z więzienia Tibbets, skąd gracz najprawdopodobniej trafiłby do Fortu Abandon, spustoszonej oraz opuszczonej placówki NCR. Ciemnoczerwone linie to tory kolejowe - kolej miała odgrywać w grze pewną rolę (możliwość przejazdu koleją - chyba coś jak szybka podróż), czego ślady widać w New Vegas. Tory krzyżowały się właśnie w Forcie Abandon, czyniąc z niego strategicznie ważne miejsce, które Legion Cezara zniszczył przed nadejściem gracza. O Forcie więcej innym razem.
Linie żółte to prawdopodobnie granice stanów; pozwala to przyjąć, że Van Buren byłby największą grą z serii Fallout, dziejąc się na tak dużym obszarze.
Z gry (a co za tym idzie z mapy) wycięto kilka lokacji, m.in. Nowe Kanaan (miało znaleźć się o kratkę w dół pod Jerychem), wioskę Hangdogs czy lokację dla Legionu.

#fallout #vanburen #tydzienzvanburen #mapy #geografia
Sagez - Mapa przedstawiająca świat Fallout 3. Przygoda w Van Buren miała rozpocząć si...

źródło: comment_gyxHKHPrEONXW1zTKeEyime3J8SWXsBp.jpg

Pobierz
  • 8
@kompek: Mapa jest prawdziwa, autentyczna i prawdziwie przedstawia świat niedoszłego Fallouta 3. Gdzie tu problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) <- chociaż już chyba tego nadużywamy. Twoja mapa też prawdziwa, tylko że z tego drugiego, ukończonego Fallouta 3.
@BlackWidower: New Vegas to inna historia w mniejszym świecie, ale z mnóstwem odwołań do Van Burena. W New Vegas fabuła opiera się na dorwaniu Bennego oraz walce o Vegas i tamę, w Van Buren główna oś fabuły to zmagania z genialnym, ale złym doktorem Presperem.
Podobieństw jest wiele, ale różnic jeszcze więcej. Np. w New Vegas tama jest tylko tamą, silnie bronioną fortecą NCR - w Van Burenie ma więcej poziomów
@Sagez: Ja wczoraj zacząłem drugie podejście do New Vegas, za każdym razem jak włączam tę grę to przeraża mnie ogrom świata i nigdy nie wiem w którą stronę pójść :D A nie chce podążać tylko za main questem, a poeksplorować też mapę :D