Wpis z mikrobloga

Typowa cebula mbank i nju mobile, do zgarnięcia 2x 50 zł/ Korzystałem z tego już 3x i działa bez niespodzianek. Przepis:
1. Musisz mieć konto w mBank i kartę
2. Patrzysz czy masz mOkazję na nju mobile (taka jak na screenie)
3. Robisz tak jak piszą zamówienie w nju na nowy numer (możesz też przenieść z innej sieci), oczywiście wybierasz nju buzz z rachunkiem
4. Przechodzisz na stronę promocji mbanku tak jak tam piszą (jest też tam link) i wbijasz numer zamówienia i końcówke numeru karty
5. Czekasz na kuriera i podpisujesz umowę
6. Aktywujesz numer (albo sam się czasami aktywuje i nic nie cza robić)
7. Idziesz do innej sieci i się przenosisz do nich NA KARTĘ (Play za to daje 60 zł po pierwszym doładowaniu, T-Mobile bodajże 100 zł)
8. Czekasz do 2 miechówa na wypłatę 2x50 zł
9. Profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalezisko: http://zarabiajnaokazjach.pl/50-zl-a-nawet-100-zl-premii-od-mbank-mokazja-nju-mobile-z-rachunkiem-edycja-lipiec-2016/
Kur... studenci jednak będą mieli za co wypić :D Nasze i Wasze zdrowie
P.S.
Jest jeszcze mOkazja 350 zł za internet w Orange i 100 zł za umowę w NC+ ale tam chyba nie da się z umowy wymigac jak w nju więc chyba tylko dla tych co potrzebują :)
#cebuladeals #promocje #promocja #studbaza
  • 8
@abecadlozniebaspadlo: planet mnie już zrobił kilka razy w ciula więc im nie ufam, refundera nie testowałem, testowałem też łącznie kilku promocji nju (czasami były 3 jednocześnie) ale sumasumarum na końcu wyszło tak że figę dostałem, wystarczy mi czyste 100 zł od mBanku i brak problemów :D