Wpis z mikrobloga

@Namenick: Byłam w malutkiej miejscowości, przy każdym zejściu na plażę były po trzy kosze i to po prawej i po lewej stronie, żeby nikt nie musiał z tymi śmieciami za daleko chodzić.
W dużych miejscowościach koszy pewnie jest jeszcze więcej.

@djmatthaeus: Tam dbają, bo prywatne, a u nas nie ma pieniędzy na codzienne sprzątanie plaży. Nie zmienia to faktu, że śmieciarze to podludzie. Nie ważne, czy ktoś to potem posprząta,
@freekid: No co poradzisz że ludzie są niewychowani, ale mnie osobiście #!$%@? jak idę przez miasto 100k mieszkańców i muszę wyrzucać peta na ziemię bo w promieniu kilometra kosza nie ma.
@muszka_owocowka: Tak samo srające psy przeszkadzają najbardziej jak się idzie z takim jeszcze wywracającym się roczniakiem. No jak tu wytłumaczyć dziecku, że ma iść po ścieżce bo w trawie co chwilę mina? Zawsze mam nadzieję że przyłapię kogoś na gorącym uczynku i obrzucę go tym gównem żeby się nauczył.
@freekid: No co poradzisz że ludzie są niewychowani, ale mnie osobiście #!$%@? jak idę przez miasto 100k mieszkańców i muszę wyrzucać peta na ziemię bo w promieniu kilometra kosza nie ma.


@Namenick: czemu "musisz"? Nie sądziłam że prawo czy kultura czy cokolwiek nakazują wyrzucania peta na chodnik gdy w poblizu nie ma kosza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kicioch: Nie sprawia mi to radości i niczym się nie chwalę, uświadamiam tylko że irytujące jest #!$%@? ludzi "Bo Polacy to śmiecą", no #!$%@?, dziwne że nie chcą targać ze sobą śmieci przez 3 kilometry do najbliższego kosza. Wystarczy troszkę pozwiedzać aby wiedzieć że tak to działa, są miasta gdzie kosze stoją co kilkadziesiąt metrów i ulice są czyste.
@Namenick: Ale kto każe Ci targać śmieci? Nikt. No chyba że ktoś stoi nad Tobą z nożem w ręce i każe Ci odpalić papierosa, ale wtedy polecam udać się na policję.
Jest mało śmietników, z tym się zgodzę i jest to wkurzające ale przecież nikt mi nie rozkazuje żuć gumy :) nie mam jej gdzie wywalić = nie żuję. Tak samo jak: wywalam śmieci na chodnik = śmiecę, a nie wymyślam
@kicioch: Wiesz, czasem bywa gorąco, ludzie kupują napój, niektórzy też jedzą sobie drobne przekąski takie jak batoniki, po takich rzeczach zostają śmieci, które większość osób wyrzuca na ziemię z powodu braku koszy. Z tego samego powodu ja wyrzucam pety na ziemię, palić lubię i nie mam zamiaru ograniczać się przez brak koszy.