Wpis z mikrobloga

@misiafaraona: mam zamiar na sycylii spędzić resztę życia na skromnej emeryturze ze względu na biede właśnie i ciepły klimat - znasz włoski? Cielawe czy byśmy się dogadali skoro skrajne dialekty ;)
Włosi z południa są bardziej przyjacielscy i otwarci, ci z północy to sami bogacze nie mówiący więcej niż to konieczne żeby zarobić więcej kasy.

Włochy pod względem kulturowym są zajebiste, jeżdżę na urlop średnio raz na dwa lata

Trzeba być
@saldatoreafilo: O to to to, pstatni akapit. Trzeba się postawić bo inaczej wlezą na głowę i nasrają. Nawet mojego męża to dotyczy niestety. Jak coś mówię do niego normalnie to jak do ściany. Niewyobrażalne też jak bardzo muszę dziecka pilnować, żeby mu inne starsze krzywdy nie robiły. Ale jak obserwuję innych to tutaj normalka.
@misiafaraona: u nich awantury to nic nienormalnego, traktuj to jak zwykły dialog. Moja mama ich tam terroryzuje ponad 10lat i wszyscy ją szanują. Taki naród, nie szanują tchórzy, biją się jak łajzy ale trzeba na nich od czasu do czasu ryknąć tak od serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ciekawe Policja na widok bójki nikomu nie robi problemów, rozdzielą delikwentów i puszczą dalej. Całe społeczeństwo ustala samo