Wpis z mikrobloga

@kravat: plus za szerokie okna, mogłyby być wyższe dodatkowo, ale i tak są +7000 w porównaniu do tych pipek, które większość budujących ludzi wstawia. Wywaliłabym tę brązową farbę z elewacji, no ale kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@kravat: ile w sumie cie to wynioslo z dzialka i pozwoleniami? sorki ale ten dom nie wyglada po prostu. tzn ten dach jest lipny i psuje chyba caly efekt. doceniam ogrzewanie podlogowe i plytki, ale to po prostu nie wyglada. ile metrow?
  • Odpowiedz
@slommy: działka była darowizną, a projekty pozwolenia itp to coś 9tys. W przyszłym roku chcę zrobić płot i jak będzie coś kasy to myślę o kostce brukowej oraz wiacie w której zmieszczą się 2 auta.
Ciężko to pisać o kosztach całkowitych. Jeden chce mieć garaż ogrzewany, drugi stawia auto pod chmurką.
  • Odpowiedz
@kravat: kolory są spoko, ale dach do niczego nie pasuje, masz ładną dachówkę, ale kolor dachu nie gra do rezszty... Dach rynny i obróbki powinnym IMO byc w jednym kolorze. Mam dom prawie (brakuje z 15 k) deweloperski i jeszcze nie włożyłem 110 k. 300 k, to tak, ale jak wszystko budują firmy.
  • Odpowiedz
@slommy: chłopie, co Cie tak dupa piecze? Za Twoje nie buduję. Mam taki budżet i założenia których się trzymam. Mogłem tam wstawić piec na eko i się z tym bujać, ale wolę mieć wygodę i dokładam do pompy.
Okna też mogą być za pół ceny, a ja mam 3 szyby itp itd
  • Odpowiedz
@kravat robią na Kabe, bo jak przeprowadzą klienta, to działkę dostają. Wszystkie systemy są i tak na tej samej chemii, tylko proporcje różne
  • Odpowiedz