Wpis z mikrobloga

@thomasss: no i oczywistym jest, że prędzej zaufam kulturalnemu człowiekowi, który do obiadu założył serwetkę i bierze się do pałaszowania, niż gogusiowi który zamiast jeść to cieszy michę i odwleka moment zjedzenia tego super pożywnego pomidorka.
@plackojad: jasne, bo ludzie to super nadistoty, a wszystkie inne zwierzęta to gówna, nad którymi można się znęcać i kompletnie bez powodu mordować.

Jesteście umysłowymi rakami.

W taki sam sposób wiele lat temu argumentowało się brak prawa dla kobiet, murzyńskich niewolników, żydów, a teraz chrześcijan mordowanych przez ISIS. Przecież jesteś lepszy od XXX. Po co myśleć, skoro jestem białym, heteroseksualnym mężczyzną i wszystko możesz traktować jak gówno?
@thomasss: mieszkam na wsi ale moi rodzice nigdy nie byli rolnikami, ot tak mieszkali gdzie dziadkowie ale pracowali w mieście. raz kupili kaczkę, była już martwa ale miała jeszcze pióra itp. Dostali ją od sąsiada hodowcy za jakąś tam przysługę. nie musiałem tego robić ale ją opaliłem i wypatroszyłem z organów wewnętrznych itp. Na początku faktycznie odraza itp ale potem już nawet było ciekawie zobaczyć jak to wygląda itp. Dzisiaj opalam