Wpis z mikrobloga

#motocykle #krakow
Ech wypoki, wczoraj w nocy chlopaczek na taksowce wjechal we mnie gwaltownie zmieniajac pas. Poczulem bardzo mocne uderzenie w stope, polamane kosci śródstopia. Na szczescie bandzior bardzo nie ucierpial, urwana klamka sprzegla i dekiel do malowania. A jego samochod pic rel. Juz chyba nie pojezdze na czwartkowych w tym sezonie :/
PS. Leze w narutowicza na urazowce na korytarzu 3 pietro, nie przyniesie mi ktos power banka z kablem do iPhone'a?
chem4tic - #motocykle #krakow
Ech wypoki, wczoraj w nocy chlopaczek na taksowce wjech...

źródło: comment_RBiFHYHSaBekqpdaiQpB5aNIFGV3zfj4.jpg

Pobierz
  • 22
@Bialy_Mis: mam S-ke wiec moglo sie polamac ale na szczescie nic nie peklo. A mam w domu gmole kupione w srode tylko nie starczylo czasu na ich zalozenie :p nie mam pojecia jakim cudem sie nie #!$%@?, ale slalom i zjechalem na awaryjnych na chodnik.
@Bialy_Mis: @Filem00n: dzieki, bedzie dobrze, skladal mnie tez motocyklista takze licze na to ze dobrze wykonal robote ;)
@Filem00n: kiepska sprawa. Ważne że nic mega poważnego się nie stało. Wracaj do zdrowia.
A żeby z ta historia miała jakiś morał mógłbyś napisać w jakim obuwiu jechałeś?
@fredro: tak
@liet: gdybym jechal w trampkach prawdopodobnie stracilbym lewa stope. Akurat na buty wydalem najwiecej z mojego stroju, Alpinestars SMX 6
@wolemyszki: tak, przyjaciel juz przywiozl ;)
@vankaszaner: ja nie wiedzialem co sie stalo i bylem w mega szoku, koledze powiedzialem przez telefon ze boli mnie reka (wtf). Az do sciagniecia buta przez lekarza mialem nadzieje ze to tylko mocne stluczenie. Od razu moj przyjaciel zrobil zdjecia
@debenek: jechalem tak zeby mnie zobaczyl w lusterku, to pamietam. Potem juz nie wiem co sie stalo, moze on przyhamowal przed samochodami stojacymi na czerwonym i odbil w prawo jak sie zrownalismy. Nie jestem w stanie tego powiedziec