Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
gdzie w #warszawa mogę zrobić badanie nasienia? drogie to? lepiej pałować wiplera na miejscu, czy przyjść ze słoiczkiem? chyba wolałbym na miejscu, pewnie fajne gazetki mają xD

#zdrowie #ciaza #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: InviMed na Rakowieckej. 170 zł za rozszerzone badanie. Są specjalnie, odizolowane pokoje z gazetkami i filmami oraz oddzielną łazienką. Pojemnik wsuwasz w specjalnie okienko, więc nikt nie widzi ile z siebie zrzuciłeś.
LuksusowaPani: Robiłem w Szpitalu Bielańskim. Materiał wiozłem w pojemniku, ale jest na to max godzina, więc trzeba uważnie planować transfer. Z tego co pamiętam, można było też na miejscu. Pani technik proponowała swoją pracownię, z której wyszłaby. Nie ma tam pokoiku z gazetkami, więc się nie zdziw. Generalnie byłem zadowolony z tego badania.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@ChineseMobilePhones: Czy nasienie nadaje się do in vitro, ilość żywych plemników, wykrywane sa wady plemników, rodzaje ruchu plemników itp
Dostajesz 2 kartki A4 ze swoimi wynikami i przedziałami, w których dana wartość się powinna zawierać.
Do tego zdjęcie w powiększeniu części twojego nasienia.