Wpis z mikrobloga

Witajcie, jestem nowy #rozowypasek na mirko, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i spróbować sił we własnym biznesie :)
Ja szydełkuje, a Wy podobno lubicie koty? W związku z tym, żeby wkupić się w Wasze łaski, robię małe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do wygrania ten oto ręcznie wyszydełkowany koteł, wykonany z włóczki bawełniano - akrylowej, według własnego projektu.

Losowanie jutro o 21.00, solidarnie zielonki też biorą udział,

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej moich szydełkowych przytulanek i rzucić lajkiem, zapraszam na fb: https://www.facebook.com/Kiwi-Lata-176196732740044/

Powodzenia! :)

#handmade #diy #koty
kiwi_lata - Witajcie, jestem nowy #rozowypasek na mirko, który postanowił wziąć spraw...

źródło: comment_TatIv3gAKaDsBYfudBDMS6lysV3blwX4.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Haz3L: To bardziej konkurencja dla @anenya ona jest niekwestionowaną królową szydełkowych myszy tutaj. Ja nie robię raczej pluszaków w tym rozmiarze i takich typowo dla dzieci :D
@kiwi_lata: mam nadzieję że nie psujesz rynku jakimiś śmiesznymi cenami typu 30 zł za miśka, bo płaknę (,)
Miałam dzisiaj robić szydełkowe rozdajo, ale nie będę tu koleżance rękodzielniczce odbierać atencji ʕʔ
  • Odpowiedz