Wpis z mikrobloga

@PiSbolszewia: jeżeli juz to nadal, bo chrześcijanie już w I w n.e. byli kamieniowani i wyśmiewani.. pozdro poćwicz, swoją drogą nie możesz mi mówić, w co mam wierzyć i #!$%@? ci w dupe
@komet_a: Szkołę to ja już dawno temu skończyłem, natomiast jeśli sugerujesz, że ateizm mi przyszedł w wieku gimbusiarskim to cię zasmucę bo się urodziłem w ateistycznej rodzinie i w zasadzie od wczesnego dzieciństwa mam bekę z wierzących xD
@7aiLor: Wow byli prześladowani przez 3 stulecia czy ileś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę kiepsko, bo sami prześladowali przez kolejne 1,5 millenium

Pominę już fakt, że nie wiem dlaczego o prześladowaniach w ogóle wspominasz. No chyba, że śmianie się z cudzej głupoty to prześladowanie, ale to wtedy nie powinieneś pisać o prześladowaniu chrześcijan tylko prześladowaniu ludzi głupich.
@PiSbolszewia: No dobrze ale zauważ że wiara towarzyszy ludziom od wieków np Chrzest Mieszka l i Polski i to był przełom więc mówienie rzeczy typu ''beka z wiary w boga'' lub ''XXI wiek ludzie nadal wierzą w boga'' nie jest śmieszne ani fajne i lepsza jest wiara w Boga niż brak wiary w Niego bo zawsze ma się te nadzieję że ktoś Cię słucha poza tym każdy człowiek chce w coś
ponieważ Bóg (z wielkiej litery, jeśli chodzi Ci o chrześcijańskiego Boga; inaczej to błąd ortograficzny) może istnieć. Takie jest moje zdanie, wyśmiewanie wiary jest kompletnie pozbawione logiki.


@Kampala: Bez wyśmiewania. Ale czy z równym prawdopodobieństwem traktujesz istnienie innych popularnych bogów, np: Ganeśę (pic related)? A jeśli nie, to co sprawia, że istnienie Jahwe jest Twoim zdaniem bardziej prawdopodobne od istnienia Ganśi?
kubako - > ponieważ Bóg (z wielkiej litery, jeśli chodzi Ci o chrześcijańskiego Boga;...

źródło: comment_wkTFVO0iC6RcRUosgbkvwltQKL43qwWu.jpg

Pobierz