Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Daawno niczego nie udostępniałem, przyszedł czas aby przedstawić wam naszą najnowszą produkcję hardstyle'ową (moją i bracisza), utwór Escape w który włożyliśmy mnóstwo pracy i serca :) Jest to połączenie mocnego intra (òóˇ) z melodyjnym mainpartem. Utwór jeszcze nie brzmi 100% profesjonalnie ale powoli do przodu, kiedyś osiągniemy idealne brzmienie (tak myślę xD ) Zapraszam do odsłuchu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 3
@showtekforfun: Ale kick Panie do porządnej poprawy sprawdziłem wasze poprzednie produkcje i chyba ciągle używacie tego samego. Mastering całkiem niezły chociaż progres niezbyt duży na przestrzeni tych paru miesięcy. Fajny klimat w tracku trochę ala Atmozfears czy Code Black jednak przejścia do poprawy, dowalcie więcej efektów przed intro, w breaku i dropie. Jak będzie coś nowego to wołaj bo czuję potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@showtekforfun: Nie wiem co się tak uczepili tego kicka. Nie wiem na czym wy tego słuchacie, ale u mnie czuć dobrze low, powiedziałbym ,że brakuje mida. Dobrze wymasterowany brzmiał by świetnie. A no i trochę nudne... musiałem przewijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując , jest dobrze i słuchanie tego jest przyjemne. Przesłuchałem parę tracków i w każdym zbytnio wyróżnia się ten punch. To powinniście zmienić.