Wpis z mikrobloga

Znacie jakas nawigację lub aplikacje na #ios lub #android ktora pozwala wpisywać początek i koniec trasy (np dom) i dodać do niej przykładowo 20-30 stopów oraz wyznaczać najkrótsza trasę miedzy nimi? Szukałem na google pod różnymi nazwami m.in. Traveling salesman problem, problem komiwojażera itp.. znalazłem pare opcji ale żadna mi nie pasuje i nie ma wszystkiego co potrzebuje. Wiem ze navi expert ma cos takiego ale tylko na Polskę. A zależy mi zeby była możliwość wyszukiwani po kodach pocztowych #uk w ostateczności po adresach - w navi expert tego nie ma.
Jakies propozycje?
  • 13
@subskrybent_wykopu: Wiem, wiem. Dodatkowo dowiedziałem sie ze jest możliwość napisania tego z Google maps Api ale tego nie umiem i duzo roboty przy używaniu tego jest chyba. To ma nie byc dla mnie tylko dla kogoś z rodziny odrobine mniej obcykanego, ze wpisuje adresy i wszystko aplikacja sama robi. A pewnie ktoś to zrobił wiec szukam gotowego.
@Poznanski_22: na stronie internetowej Google maps jest taka możliwość - wpisania kilku adresów ale nie mozna wyeksportować tego na telefon. Dodatkowo nie pokazuje najszybszej trasy tylko w kolejności wpisanych punktów