Wpis z mikrobloga

Mireczki wiem że takich debili z takimi pytaniami są tysiące na każdym forum typu elektroda.pl czy inne rankingtelewizorów.yoyo.pl ale przymierzam się do kupna telewizorka od około pół roku i od czytania forów mam bajzel w głowie.

Czy ktoś mógłbym doradzić tv do 4000zł,
- 55"
- 4K w najlepszej jakości jak za ta cenę
- bez 3D, bez zakrzywień i funkcji masażu
- do codziennego oglądania głupot poki co ale planowany do nowego PS4pro na wiosnę.

thanks from the mountains

#pomocy #telewizory #elektroda #elektronika
  • 10
@kanapeczka: Ciągle zadajecie pytania o ten sam telewizor, a potem zdziwienie że pada taka sama odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Philips 55PUS6561 - jedyny w tej cenie, który będzie miał matrycę 4k 120Hz. Wsparcie dla HDR posiada (do PS4 Pro się przyda), system Android (+pilot z klawiaturą QWERTY) z 16GB wbudowanej pamięci (w sam raz aby zainstalować GTA San Andreas z Google Play, testowane, działa) i czterordzeniowym
@kanapeczka: W sumie wystarczyło przejrzeć tag #telewizory, bo już w kilku wątkach ten telewizor był polecany (i to nie tylko przeze mnie). Matryca 120tka w tej cenie to kiler cenowy, u innych producentów masz to tysiąc złotych wyżej.
@TechnoJazda2016: Nawet zielonce nie wypada powtarzać takich mitów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ekranie wielkości monitora ciężko dostrzec ale nie na tak dużej powierzchni bo to nawet osoby ludzie z wadami wzroku potrafią dostrzec.
@TechnoJazda2016: co do kolorów to jak najbardziej ale mówimy o rozdzielczości obrazu. Wielokrotnie widziałem te same materiały puszczane nawet na mniejszych ekranach niż 55" nagrane w różnych rozdzielczościach i nie jest problemem zauważenie różnic w szczegółowości.