Wpis z mikrobloga

Pracuje jako sprzedawca w sklepie osiedlowym.
Serdeczny #!$%@? w dupe wszystkim tępym #rozowypasek i starym babom ktore włażą do sklepu, zamawiają rzeczy a potem stoją i pół godziny szukają portfela w torebce.

Zapamiętaj głupia cipo, jak wchodzisz do sklepu to przygotuj sobie portfel albo przynajmniej uporządkuj czarną dziurę zawieszoną na ręce. Unikniesz mojego gniewu, klientów w kolejce i samego Promileusa, boga dobrej zabawy weekendowej.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Gnojowisko3000 - Pracuje jako sprzedawca w sklepie osiedlowym.
Serdeczny #!$%@? w du...

źródło: comment_SbePdtI81m6ORXjsTI3u5oFatWJ4jrsW.jpg

Pobierz
  • 47
@Gnojowisko3000: Sam piszesz, że w przypadku mężczyzn praca sprzedawcy nie jest sensowna, a później oburzacie się, że nazwałem to po imieniu. Znajdź sensowne zajęcie jak najszybciej. Gdy widzę w sklepie mężczyznę to się brzydzę i zastanawiam się dlaczego tak nisko upadł.
@Gnojowisko3000: Zamiast jako mężczyzna pałętać się i poprawiać sałatkę na półce za jakieś grosze, w najlepszym przypadki minimum krajowe, znajdź pracę godną mężczyzny. W której wykorzystasz jakaś umiejętność, nie wiem, prowadzenie samochodu, spawanie, siłę, spryt, wytrzymałość, umiejętność czegokolwiek, co daje przewagę mężczyznom nad kobietami na rynku pracy. Wiesz co ci to da? Zarobisz kilkukrotnie więcej, taki tip dla ciebie.
@cevilo: znajomy w sklepie ma z dodatkami ok. 14zł/h netto i jakoś nie zamierza zmieniać tej pracy na np. kierowce dla czego myślisz że to uwłaczajace pracować w półkach a siedzenie samemu w samochodzie przez cały dzień już nie i to zazwyczaj za mniej oraz często w nieregularnych porach(stoisz w korku=zostajesz w pracy) he?