Wpis z mikrobloga

  • 1336
Patrząc teraz na główną mam wrażenie, że na wykopie jednak króluje gimnazjum. Mnóstwo osób jest zainteresowanych polskimi gangami z lat 90. Jak pojawia się okazja, żeby zadać pytanie osobie, która w tym siedziała to trzeba to uszanować.
Proste - nie interesuje Cię to to nie czytaj! A nie twórz jakiejś sztucznej afery bo boli Cię dupa.
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.
#ama #masa #mafia #afera
  • 148
  • Odpowiedz
@spetz1987:
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.

Faktycznie gwałciciel i morderca osiągnął więcej niż ja. Popierasz takie osiągnięcia? To się lepiej przebadaj.
  • Odpowiedz
Jak pojawia się okazja, żeby zadać pytanie osobie, która w tym siedziała to trzeba to uszanować.


@spetz1987: Ale to przecież nie było nawet AMA. To było "Ask me anything and I will answer only easy questions, giving answers everybody already knows". Gość pomijał konkretne pytania, a w odpowiedziach których udzielił - często kłamał. Do dupy z takim AMA. Zwykła autopromocja i reklama, nie AMA.
  • Odpowiedz
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.


@spetz1987: pamiętaj, i Ty możesz zostać Masą!
  • Odpowiedz
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.


@spetz1987: #!$%@? ja osiągnąłem więcej niż on kiedykolwiek, w wieku 16 lat kiedy ukończyłem gimnazjum.
  • Odpowiedz
@spetz1987: teraz wyobraź sobie taką sytuację: w tamtych czasach jesteś na imprezie, przypadkowo podpadasz (bo pijany wpadłeś na kogoś z tamtych gości) gangsterem. Wiesz, co Cię czekało? Zabierali Ci auto, dostawałeś po ryju, a na następny dzień miałeś skołować 10 tysięcy dolarów. Nie wiem, co się działo, jak nie skołowałeś. Naprawdę uważasz, że człowiek, który opowiada o okaleczaniu ludzi, używając słów "wierciliśmy w kolankach", który sam przyznaje, ze zrobił karierę, bo
  • Odpowiedz
@spetz1987: Wpis spoko, ale ostatnie zdanie

Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.


Kekłem xD Mam czuć się przez to gorszy czy co?
  • Odpowiedz
  • 3
Nie mówię, że to co robił masa czy ktoś inny z gangu to dobre rzeczy. Po prostu chodzi mi o to, że pomimo iż było to bardzo złe to oni mieli jaja żeby to robić i zarabiać na tym ogromne pieniądze. I dlatego użyłem słowa "osiągnięcie", które tutaj wywołuje taki ból tyłka.
  • Odpowiedz
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.


@spetz1987: aaa no to pewnie, róbmy z nim AMA, należy się mu szacunek, w końcu tyle osiągnął!
Dla Twojej świadomości ten człowiek nic nie osiągnął i nic nie zarobił. Ukradł, nazywaj rzeczy po imieniu.
  • Odpowiedz
@spetz1987: Też mam wrażenie że króluje gimnazjum, jak patrzę na wszystkich tych, którzy podniecają się ama z bieda-gangsterem i śmieją z ludzi, którym to przeszkadza.
  • Odpowiedz
Może w niezgodny z prawem sposób, ale ten człowiek osiągnął więcej i zarobił więcej niż większość z Was kiedykolwiek.


@spetz1987: za sam ten cytat, powinni #!$%@?ć ci dom, a potem chwalić się jak to dużo (ale pewnie nie tak dużo znowu :) ) zarobili. Równie głupiej frazy dawno nie czytałem, a przypominam, że codziennie przeglądam wykop.
  • Odpowiedz
@spetz1987: ciekawy gdyby ciebie dotknęło jakieś "osiągnięcie" pana Masy to czy byś tak samo teraz pisał. Do czego to doszło, żeby tłumaczyć taką patologię; biedny Masa po technikum nie mógł się dalej uczyć to poszedł w gangsterkę - nic tylko żałować takiego podludzia.
  • Odpowiedz
  • 7
@spetz1987 dziwne masz priorytety jak kradzież i inne gorsze przestępstwa są dla Ciebie większym osiągnięciem niż uczciwa praca. Też byś zrobił takie rzeczy dla pieniędzy?
  • Odpowiedz