Wpis z mikrobloga

Kurde zarywa do mnie bardzo fajna znajoma znajomych, widać że zależy jej na kontakcie bo sama pisze na fejsie co słychać itp. Jest jeden problem - jest gruba. Kurde, człowiek to jednak jest jebnięty. Fajna dziewczyna z ładna buzią i fajnymi włosami, zawsze w grupie śmieszkujemy i się dogadujemy ale mam w głowie że podobają mi się tylko chude. No za nic nie moge się przemóc. Ktoś powie - jesteś niedojrzały, no ale kurde mam już prawie 28 lat więc to chyba nie to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kurde jednak grube #rozowepaski na prawde mają przesrane, o wiele bardziej niż brzydcy niebiescy. Szczególnie te z tendencją do tycia które puchną od samego patrzenia na jedzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wydaje mi się że to media zrobiły nam taką kaszankę z głowy.

I w sumie jako #tfwnogf nie moge winić różowych które dały mi kosza, bo pewnie tak samo wydawałem się im nieatrakcyjny jak mi ta koleżanka. I chyba pozostaje umrzeć w samotności ze swoim #!$%@? umysłowym ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@Limonene: Czyli ma słabą wole i jeżeli z lubością idzie na ustępstwa to znaczy że innemu niebieskiemu również może iść na "ustępstwo" Sama waga dużo mówi o człowieku, nie tylko charakter. Po wyglądzie widać jak dba i szanuje siebie.
Co innego gdy jest chora, np problemy z tarczycą, ale to są wyjątki potwierdzające regułę.

@Hipokryta: skesy z grubymi ludźmi nie są przyjemne (sam to przerabiałem xD) przez to można stracić
@mamrotekk: To zależy. Waga może wskazywać na to jak ta osoba o siebie dba i jak silną ma wolę, ale są różne powody takiego stanu i nie musi to wpływać na charakter takiej osoby. I Stopień to jeszcze nie grubas. Przy ciężkiej pracy można w pół roku znacznie poprawić sylwetkę.

Mówisz jak jest, ale patrz też na big picture. Wygląd to coś co można jeszcze poprawić, znacznie ciężej zmienić charakter.