Wpis z mikrobloga

To już mój ostatni dzień na #majorka . Pracowałem i mieszkałem tu pół roku i muszę wam napisać, że warto jest wyjechać do innego kraju na jakiś czas, chociażby po to by nabrać dystansu do wszystkiego i wszystkich. Pieniądze są oczywiście ważne ale to doświadczenie i znajomości, które zdobyłem zarówno w Anglii jak i na Majorce są bezcenne i gdy bardziej się nad tym wszystkim zastanowić, to nie ma znaczenia w jakim kraju mieszkacie. Wszędzie można spotkać te same problemy, każdy żyje swoim życiem i te wszystkie trudności, złość, stres, rachunki, dziewczyna z bolcem na boku dotyczą praktycznie każdego, niezależnie od narodowości, poglądów czy kultury. Po tym całym bagnie, który trzeba przechodzić codziennie największą przyjemność sprawia spotkanie z przyjaciółmi, rodziną czy po prostu obejrzenie swojego ulubionego serialu, proste rzeczy. Majorka cudowna, pogoda wspaniała ALE ludzie przyjeżdżali i odjeżdżali co powodowało poczucie samotności dlatego zdecydowałem ponownie spróbować wrócić z emigracji. @feuer to się Ciebie nie tyczy, ty masz pod ręką Azjatki i 15k więc w twoim przypadku samotność nie jest problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znając życie, pewnie znów gdzieś wyjadę. Póki co, tag #piternamajorce jest wciąż aktualny. Mam dla was parę ciekawostek odnośnie Majorki a także parę zdjęć, dlatego kto jest zainteresowany tematem, niech śledzi ten tag albo moje konto :)

#pokazmorde #emigracja #oswiadczenie
piter91r - To już mój ostatni dzień na #majorka . Pracowałem i mieszkałem tu pół roku...

źródło: comment_doIujmw48bqvdhYpd4sF4sepXwMnoCim.jpg

Pobierz
  • 7