Wpis z mikrobloga

  • 254
Mało rzeczy wkurza mnie tak, jak mówienie innym co ma robić ze swoim ciałem i jaki ktoś ma być. Tworzenie chorych standardów, do których wszyscy maja się dopasowywać bo tak jest ładnie i tak mają panie w internecie



#dziendobry #rozowepaski ##!$%@?
  • 91
  • Odpowiedz
  • 34
@pierzak nie pisze o sobie teraz tylko o ogóle, widzę, że panowie nie zrozumieli ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwyczajnie szkoda mi, szczególnie młodych dziewczyn, które naczytają się i nasłuchają tego, co teraz napisałam i będą myślały, że muszą
Wszystko.
A później młode dziewczyny nie lubią samych siebie bo nie spełniają nie swoich standardów
Sama całe szczęście mam ten etap za sobą, za stara na to jestem (
  • Odpowiedz
@hatterka: nikt ci nie mówi jak masz żyć, no chyba że cie #!$%@?ą z domu i nie wpuszczają dopóki nie wrócisz z siłowni xD jedynie co możesz poprawić żeby być bardziej atrakcyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to już nie są jakieś "chore standardy narzucane przez społeczeństwo" xD
  • Odpowiedz
@hatterka: z resztą w ogóle zawsze mnie to bawiło, jak się różni u facetów i u lasek. Faceci przeważnie sami się motywują oglądając kulturystów czy sportowców, grzebią po necie, chodzą na siłkę a jeśli tego nie robią i są zaniedbanymi kluchami to sami o tym wiedzą, nigdy nie widziałem faceta narzekającego że "hurrr te standardy, ja chce być sobą". W u lasek? U lasek jak w lesie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@hatterka: bóldupy, że każdy ocenia innego po wyglądzie zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu + każdy ma preferencje kogo uznaje za atrakcyjnego, a kogo nie, a że niektóre cechy są pożądane przez większość społeczeństwa to stają się niejako standardem? Czy następny wpis będzie o tym, że nie podoba ci się, że po zimie jest wiosna, a za sprawą grawitacji nie możemy skakać na 20 metrów w górę?
  • Odpowiedz
@hatterka: Zle miejsce na takie przemyslenia wybralas, ale generalnie sie zgadzam. Masz lekko puchate policzki, to MUSISZ JE WYKONTUROWAC I W OGOLE NIE MA BATA. To nic, ze po prostu takie masz rysy twarzy. Nie, trzeba zamazac i wygladac wedlug wzoru. Sylwetka to tez juz nie kwestia Twojej budowy, ale cos, co trzeba modelowac i poprawiac. I to nie po prostu sie odchudzic, ale zmienic calkowicie - sciskac talie, robic wielkie
  • Odpowiedz
@hatterka: Coś za coś. Chcesz ładnie wyglądać to musisz włożyć w to pracę i się dostosować do kanonu. Jak jesteś leniwa i nie chce Ci się tego robić to się nie dziw, że się w kanon nie wpiszesz. Jak się nie nauczysz do egzaminu, albo nauczysz się inaczej niż profesor powiedział to magistrem nie będziesz. Faceci też w tych czasach już muszą o siebie dbać. Ty wystarczy, że posiedzisz pół godziny
  • Odpowiedz
  • 8
@hatterka kompletnie nie ogarniasz świata. Nikt ci nie mówi jaka masz być tylko jaka powinnaś być. Możesz się dostosować do społecznej definicji wyglądu albo nie, tylko nie oczekuj od społeczeństwa akceptacji jeżeli się do niej nie dopasujesz
  • Odpowiedz
@hatterka: Mniej telewizji i kolorowych magazynów. Społeczeństwo nie jest aż takie okrutne. Wystarczy być w dobrej kondycji fizycznej, mieć czyste ubranie i się uśmiechać. To chyba nie takie trudne?
  • Odpowiedz