Wpis z mikrobloga

  • 254
Mało rzeczy wkurza mnie tak, jak mówienie innym co ma robić ze swoim ciałem i jaki ktoś ma być. Tworzenie chorych standardów, do których wszyscy maja się dopasowywać bo tak jest ładnie i tak mają panie w internecie



#dziendobry #rozowepaski ##!$%@?
  • 91
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: widać właśnie jak się znasz na utrzymaniu sylwetki, jak twierdzisz że dla kobiety wystarczy nie jeść kolacji by wygląć dobrze. Ty sobie porzucasz coś i zaraz mięśnie widoczne, a potem ryż z kurczakiem. Jak kobieta chce mieć płaski brzuch i mniej tkanki tłuszczowej, a naturalnie mamy jej dużo, to jest katorga. A do tego nasze hormony szaleją wtedy. Do tego kobieta musi być mega szczupła, nikt sie nie czepia faceta
  • Odpowiedz
  • 3
@hatterka Ta presja to jest chyba w waszej glowie, bo jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby facet mowil swojej kobiecie, ze ma konturowac policzki xD
  • Odpowiedz
@hatterka: ale kto tak mowi? Ludzie w internecie xD no bez jaj, juz nie badzmy tacy przewrazliwieni. Ja jestem za gruba i nie ze 4 kg, tylko duzo, mimo ze juz czesc zrzucilam i jakos nigdy w zyciu mnie nikt z tego powodu nie obrazal, ani nie podszedl do mnie czlowiek ze mam schudnac xD do 20 roku zycia malowalam sie tylko tuszem do rzes i rowniez nikt do mnie na
  • Odpowiedz
@onionomous: można się dobrze odżywiać i dbać o siebie niekoniecznie chodząc na siłownię i wyciskając ciężary. My point is, jak ktoś chodzi tam bo lubi to fajnie, ale dla wielu osób to jest przykry obowiązek bo TRZEBA o siebie dbać
  • Odpowiedz
@hatterka: Kobieta musi mieć klasę/wdzięk. Wcale nie musi być modelka, bo przecież za kilkanaście lat i tak już nie będzie. Poczucie estetyki i kobiecość jej zostanie do końca życia.
  • Odpowiedz
@hatterka: "powinieneś się ogolić, trampki i iphony są dla gejów, Twoja dziewczyna ma męskie spodnie bo zamek zapina się w złą stronę a jak Ciebie to nie obchodzi to... jesteś lewakiem, powinieneś kupić konsolę a sprzedać PC, musisz przytyć, nie kupuj białego auta" xD
  • Odpowiedz