Wpis z mikrobloga

  • 254
Mało rzeczy wkurza mnie tak, jak mówienie innym co ma robić ze swoim ciałem i jaki ktoś ma być. Tworzenie chorych standardów, do których wszyscy maja się dopasowywać bo tak jest ładnie i tak mają panie w internecie



#dziendobry #rozowepaski ##!$%@?
  • 91
  • Odpowiedz
worzenie chorych standardów, do których wszyscy maja się dopasowywać bo tak jest ładnie i tak mają panie w internecie


@hatterka: To nie sa chore standardy. Chyba ze mowisz o tym ze kazda ma wygladac jak Lewandowska czy inna fit-sports-menka, ale prosze Cie, trzeba miec albo 15 lat albo niepokolei w glowie zeby przejmowac sie takimi #!$%@? ktore kreuja durne magazyny i TV.

Schudnij przytyj zrób mięśnie, fuj kobieta ma mięśnie.

co
  • Odpowiedz
  • 0
@Dawidinho8 napisałeś, że propaguje

Jak zacznie sie kompletnie tolerowac i akceptowac otylosc, brak higieny, brak zdrowego odzywiania

Czego w żadnym miejscu nie robię. Higiena a golenie rak, o którym ja piszę w poście to jedno. Otyłość a kilka kilo, które w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu tak samo. Nie widzisz różnicy? Przechodzisz w skrajności
Jasne, że w pewnym wieku ma się na to wywalone, ale do tego czasu młodzi ludzie mają już
  • Odpowiedz
@pan_sting:
Duże dla obu. Różnica taka, że braki w wyglądzie mężczyzna może nadrobić. Np. pieniędzmi, statusem. Praktycznie dowolne braki. Kobieta praktycznie nie (albo: w dużo mniejszym stopniu).

Przy czym młodej lasce wystarczy nie być grubą i zaniedbaną, w większości wypadków. Żeby wytląd był pozytywny.
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:

Przy czym młodej lasce wystarczy nie być grubą i zaniedbaną, w większości wypadków. Żeby wytląd był pozytywny.


Zdesperowani sie nie licza. Ostatecznie wychodzi ze facet ma lepiej bo jakos nadrobi to co zepsula natura. Kobieta musi modlic sie o kase na chirurga.
  • Odpowiedz
@hatterka: Nigdzie nie pisalem ze propagujesz, napisalem ze to dobrze ze jest nacisk na zdrowy tryb zycia i atrakcyjna sylwetke. Nie kazdy sie musi do tego dopasowac. Nie napisalas tez nigdzie ze odnosi sie to do osob ktore tylko delikatnie odbiegaja od standardow a maja przez to kompleksy.

Nie uważasz, że lepiej hejtować tych, którzy piszą, że ludzie muszą golić ręce i być tacy tacy i tacy niż to,

Tak sadze.
  • Odpowiedz
@pan_sting:
"Zdesperowanych" w jakimś stopniu jest 80%. Więc tak, liczą się. A przynajmniej powinny dla większości lasek.

Tak, przeciętny facet ma lepiej niż bottom 20% lasek. Bo może nadrobić.

Tymczasem, z 60-70% lasek nie musi robić nic. A 80% facetów musi robić DUŻO. Nawet top 20% musi w większości być tą aktywną stroną. Po prostu im to w miarę idzie.
  • Odpowiedz
Z pewnością masz też inne wymagania, bo póki co w Polsce można znaleźć jeszcze miliony facetów, którzy nie mają potężnej nadwagi, zatem powinnaś mieć w czym wybierać.

A jeśli nie masz możliwości takiego przebierania, to znaczy że wymagania masz znacznie wyższe.


@Tical25: załorane
  • Odpowiedz
@hatterka: znam ten ból xD znajoma ostatnio męczyła mnie, bym sobie ulizał grzywkę, bo jej zdaniem wyglądałem jak jakiś menel spod sklepu i co ludzie powiedzo xD

#!$%@?ą mnie takie osobniki, nie mają co robić, tylko by zmieniali innych według swojego widzimisię. Na dobre by im wyszło gdyby zajęli się sobą, ale wolą niestety irytować innych swoją arogancją, żyjąc w przekonaniu, że świat i ludzie powinni wyglądać tak jak oni sobie
  • Odpowiedz