Wpis z mikrobloga

@ja_caly_na_bialo:

Zgodnie z artykułem drugim ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, działalnością gospodarczą jest zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa,USługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie kopalin ze złóż,a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły.


Nie wiem już kurde, we internetach piszo tak
Nic skarbówka się nie czepnie?


@RayColl_PL: skarbówka nic o Tobie nie wie więc się nie doczepi. Jak się zarejestrujesz to dopiero beda mieli Twoje dane i beda Cie nękać. Podobnie będzie gdy ktoś uprzejmie zrobi donos. Póki siedzisz cicho i masz pewność, że nie będzie donosu to jesteś bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RayColl_PL: tak, skarbówka nie ma dostępu na Twoje konto, jest coś takiego jak tajemnica bankowa. Musisz sam się do nich zgłosić (zarejestrować) albo ktoś musi Cię podpierniczyć, że robisz cos na lewo.
@RayColl_PL: a jak ktoś Cię podpierniczy, to skarbówka prosi Cię o wyjaśnienia. Wyjaśnienie konkretnej sytuacji lub jakiegoś okresu czasu. Nie wchodzą na konto i nie wertuja co tam robiłeś. Prosza, abyś sam to pokazał i wyjasnił.