Wpis z mikrobloga

Użytkownik @emjot86 zrobił znalezisko i nazwał użytkownika @OneEyedOldMan: pedofilem bo wrzucił zdjęcie pizzy i oczywiście najważniejsze:

"chwilkę sobie poczytałem i że tak powiem, Pan @OneEyedOldMan nie ma poglądów zbyt prawicowych ;) Co ciekawe, zdarzało mi się też bronić Clinton w komentarzach na wykopie...

"jak najbardziej biorę pod uwagę, że to wpis dla jaj, to w końcu internety - ale #neuropa bardzo się stara zdyskredytować #pizzagate wytykając brak dowodu na pedofilski slang. Może Pan @OneEyedOldMan im wyjaśni.

A na pytanie: co znaczy "pozdrawiam"??
zbudowałeś stos, żeby palić czarownice, a teraz: "pozdrawiam"?jaja sobie robisz!!?

Odpowiedział: cichutko zielonko .

Bo wiecie nazywanie ludzi pedofilami i wrzucanie tego do internetu, bo chcecie nabić sobie plusy i wykopy od innych ameb jest wspaniałe! Kto następny?

Całe szczęście tacy ludzie czuwają i wszyscy jesteśmy bezpieczni. Po co nam sądy i procedury. Ale nikt z Was już nie wspomni o tym, że dzieci na Bliskim Wchodzie zamienia się od 15 lat w mielone przy użyciu dronów, prawda? I używa się ich śmierci, aby finansować beztwarzowego potwora militarnego w USA? Przy okazji @emjot86 też musze być pedofilem, bo wrzuciłem opis filmu o morderstwach dziewczynek.

W skrócie nie pozdrawiam użytkownika @emjot86 jest obrzydliwy. I gdybyś miał odrobinę w sobie człowieczeństwa, to przeprosiłbyś człowieka, ale jesteś po prostu typowym prawakiem, który obraża ludzi w imię wyimaginowanego dobra, bo ktoś się nie zgadza z Tobą politycznie kto ma rządzić w imperium oddalonym tysiące kilometrów od Polski - i nie masz nawet prawa głosu. I prezydent w USA jest zaledwie marionetką wielkich prądów ekonomicznych czy społecznych, ale po co ja to tłumaczę gimabazie. I ciesz się, że nie trafiłeś na mnie, bo ja zabrałbym cie do sądu za zniesławienie.

Kiedyś mówiłem mojemu bliskiemu znajomemu, żeby przyszedł na wykop i wrzucał swoje rzeczy o kartelach narkotykowych. Zbierał dziwne zdjęcia ze zbrodni i dokumentował kartele (Los Zetas). Zobaczyłem się z nim po jakimś czasie i spytałem się czy sprawdził wykop. I odpowiedział: "Ja nie będę siedział z kretynami, którzy czytają tylko nagłówki ani nie potrafią sprawdzić źródła". Niech to będzie podsumowaniem tego szamba.

A Wy to tak zostawicie bez komentarza @Moderacja ?

#shitwykopsays #pizzagate #bekazprawakow #myrmekochoria
  • 22
cześć @myrmekochoria

Ale nikt z Was już nie wspomni o tym, że dzieci na Bliskim Wchodzie zamienia się od 15 lat w mielone przy użyciu dronów, prawda? I używa się ich śmierci, aby finansować beztwarzowego potwora militarnego w USA?

Widzisz cumplu, chyba jesteśmy po tej samej stronie, bo to właśnie administracja Obamy i Clinton na dobre rozkręciła masakrę na bliskim wschodzie. Może od tego zaczniemy co?

Odnośnie nazwania @OneEyedOldMan pedofilem - czy
zrehabilitować za rurkę w silniku.


@Arveit: W dupie mam rehabilitację za śmieszkowanie na lotnisku, to moja sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusy też mam w dupie, gdybym było inaczej to bym nie usuwał poprzednich kont i miałbym tu atencję podobną do @powodzenia czy Oskarka. Założyłem nowe konto ale moderacja odkryła multi więc wyszło na jaw, że to moje kolejne konto. Tak było.

Moim jedynym celem było przybliżenie
@emjot86 po co mam tracic czas na wyszukiwanie tego, skoro sam to sobie mozesz bez problemu znalezc. Wystarczy nie przyswajac danych wybiórczo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@emjot86: Nie będę marnował w tym wątku więcej czasu, ani na Ciebie. I Twoja nieznajomość historii poraża, bo wojna na Bliskim Wschodzie nie zaczęła się za czasów Obamy ani Clintona chłopcze. Powinieneś wiedzieć, że za Busha była II Wojna w Zatoce Perskiej. A wcześniej Busha seniora ( tak zwana Wojna w Zatoce Perskiej). I przy tym wszystkim jest Cheney i Rumsfeld. Ty myślisz, że możesz pisać bzdury, bo odpowiadają Twojemu światopoglądowi
@emjot86: Miałem się nie udzielać, ale aż rzygać się chcę.Proszę kłamco i to od zielonki i osoby, która cie plusuje

"Nie od dziś wiadomo że homoseksualizm i molestowanie dzieci idą w parze, swój broni swego". @RRoman

@Foliarz - człowiek, którego odwiedziła policja, bo smieskzował że wrzuci rurkę do silnika samolotu i ćpa (co mnie nie obchodzi, bo ludzie są dorośli)

Festiwal #!$%@? w komentarzach: http://www.wykop.pl/wpis/20701673/rozumiem-ze-kiedy-internety-zaczynaja-jakies-sledz/

I ja nie wiem co się