Wpis z mikrobloga

Znowu dochodzę do wniosku, ze mirki to po części tacy sami debile jak muzłumanie. Laska w odpowiednim miejscu (pod tagiem #wykopgonewild) pokazala tyłek w majtkach i co? Wyzywanie od dziwek, straszenie stalkingiem, ogólny ##!$%@?. Gorszy Was kobiecy tyłek? Czarnolistujcie #wykopgonewild i #redditgonewild a normalnym ludziom dajcie cieszyc sie pięknem kobiecego ciała i lekką erotyką.

P.S.Ze nie wspomnę akcji sprzed pol roku jak tutejsze przegrywy stalkowaly laske z reddita ktora przyznała sie, ze jest Polką i potem była nawet wyzywana od polskich dziwek.


#oswiadczenie #smutnomi #opinia
  • 81
  • Odpowiedz
Gorszy Was kobiecy tyłek? Czarnolistujcie #wykopgonewild i #redditgonewild a normalnym ludziom dajcie cieszyc sie pięknem kobiecego ciała i lekką erotyką.


@mwmichal: To działa w dwie strony - jeżeli nie podobają Ci się negatywne komentarze, to ich nie czytaj : ) Czy tylko pochwały powinny być dozwolone?

Moim zdaniem określanie mianem dziwki każdej kobiety, która pokaże mordę, dupę, cycki, gówno czy cokolwiek innego świadczy o takim samym ograniczeniu umysłowym jak nazywaniem gejem
  • Odpowiedz
@mwmichal: chyba jest różnica między wysyłaniem erotycznych zdjęć swojemu chłopakowi, a wstawianie ich publicznie do neta? Chyba nie chiciał byś żeby np. wysłała te fotki kolegom, znajomym, albo Twojej rodzinie?
  • Odpowiedz
@mwmichal: a jakie w ogóle jest Twoje zdanie o kobietach robiących zdjęcia swoim tyłkom i upubliczniającym je, dla gawiedzi śliniącej się przed monitorami? Gdyby to tyłek Twojej żony albo dziewczyny komentowali tutaj ludzie byłoby Ci to obojętne?
  • Odpowiedz
@radam593: gdyby chwalili to bym się cieszył, gdyby krytykowali to było by mi smutno, ale wyzywanie od dziwek to poziom pierwotniaka. Ogólnie uważam, że jeżeli dziewczynę takie coś kręci to niech to robi, na reddicie jest to opracowane do perfekcji i ludzie kulturalnie komentują swoje zdjęcia, natomiast zgodnie z dobrymi zasadami nikt nie próbuje wystalkować profili dziewczyn na fb, po prostu są w stanie oddzielić tamtejsi użytkownicy to co się robi
  • Odpowiedz
@mwmichal: jest tag, ale widocznie nie można go wykorzystywać jak należy. No cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodałam zdjęcie za pozwoleniem swojego chłopaka, nie zrobiłam tego bez jego wiedzy.
Możecie pisać co chcecie, nie zrobiłam nic złego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mwmichal: Za każdym #!$%@? razem gdy jakaś atencjuszka wrzuci zdjęcie swojej dupy, cycków czy nóg na mirko to zaraz pojawia się wysyp krytykujących ją obrońców moralności i białorycerzy walczących w imię białogłowy. Tak było, jest i będzie, a takie wpisy jak ten tego nie zmienią. Na tym właśnie polega wolność słowa, każdy może sobie coś pochwalić lub obrazić, nawet w dość ostrych słowach, dopóki nie naruszy tym zasad netykiety i moderacja
  • Odpowiedz
@mwmichal: A ja uważam, że to bardzo dobrze że lafiryndy są w Polsce społecznie piętnowane i nie ma przyzwolenia na #!$%@? się. Tolerowanie takich zachowań prowadzi do upowszechnienia takich obrazków jak w UK, gdzie kobiety srające na ulicach w weekendowe noce to standardowy widok.
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Czyli popierasz straszenie stalkingiem i wyzywanie od dziwek bo ktoś na zdjęciu pokazał tyle co na plaży? Następnym razem jak poczujesz popęd do kobiety jakiejkolwiek to sobie jajka utnij bo skoro kobiety nie mogą sie "#!$%@?ć zdjęciami w Internecie" to faceci chyba tez powinni być powściągliwi w swoich myślach i zachowaniu? Czy może jednak szanowne bordo ma inne standardy dla kobiet a inne dla siebie samego?
  • Odpowiedz
@mwmichal: Wykopki w co drugim wykopie bóldupią o "muzułmański napływ", a sami jedyne o czym #!$%@?ą, to o swoich "katolickich wartościach" jako wyznacznik wszechrzeczy. Kobieta dziwka, ma siedzieć w kuchni, bawić dzieci i dawać mężowi, jeśli tylko ON ma na to ochotę.

Nie należy zapominać, że w wykopkowym świecie #!$%@?, kobieta nie idzie się kochać, czy uprawiać sex, a DAJE DUPY. Wszelkie inne określenia są zarezerwowane dla mężczyzn.
  • Odpowiedz