Wpis z mikrobloga

Znowu dochodzę do wniosku, ze mirki to po części tacy sami debile jak muzłumanie. Laska w odpowiednim miejscu (pod tagiem #wykopgonewild) pokazala tyłek w majtkach i co? Wyzywanie od dziwek, straszenie stalkingiem, ogólny ##!$%@?. Gorszy Was kobiecy tyłek? Czarnolistujcie #wykopgonewild i #redditgonewild a normalnym ludziom dajcie cieszyc sie pięknem kobiecego ciała i lekką erotyką.

P.S.Ze nie wspomnę akcji sprzed pol roku jak tutejsze przegrywy stalkowaly laske z reddita ktora przyznała sie, ze jest Polką i potem była nawet wyzywana od polskich dziwek.


#oswiadczenie #smutnomi #opinia
  • 81
  • Odpowiedz
@GrubyBen: mają swoje kobiety i nawet na basen nie chodzą żeby przypadkiem jakaś nie wydała się rownie atrakcyjna fizycznie. A jak latem spojrzą na ładną dziewczynę skąpo ubraną to pewnie po kwiaty muszą lecieć i kalać się przed swoją panią? Masz strasznie naiwne wyobrażenie o związkach.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Nie wiem, co pokazała ta uzytkowniczka, ale wywalanie publicznie cycków czy tyłka w celu komentowania i oglądania tychże jest, jakby nie patrzeć, nieprzyzwoite i zajeżdża złym prowadzeniem. Mirki będą komentować, że super, bo chcą popatrzeć, ale wiadomo, że prywatnie każdy taką laskę uważa za szmatkę i za żonę by nie chciał.
  • Odpowiedz
@Shanny: nie zgadzam się, sam lubię jak mi moja dziewczyna wysyła erotyczne zdjęcia i już jej proponowałem czy nie chce ich wrzucić na wykop ale się bała, że ktoś ją wystalkuje (w Polsce jak w lesie...) a teraz muszę jej przyznać rację.

P.S.jesteśmy razem 3 lata i myślę, że za niedługo będę się oświadczał i owszem chcę ją na matkę moich dzieci
  • Odpowiedz
P.S.Ze nie wspomnę akcji sprzed pol roku jak tutejsze przegrywy stalkowaly laske z reddita


@mwmichal: Rozumiem, że ci co oglądają treści typu #wgw i prawią komplementy i czułe słówka tym anonimowym tuzom które, jak to ująłeś, "pokazują tyłek w majtkach" to wygrywy i ani trochę debile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz