Wpis z mikrobloga

mirki po godzinach stworzyłem portal do nauki języków na zasadzie "language exchange" (czaty, połączenia głosowe i video), czyli tak naprawdę ćwiczenie mówienia na podstawie prawdziwej rozmowy, jest już około 2k ludzi, jeśli ktoś chce popraktykować to zapraszam :P
moglibyście polecić gdzieś w świecie ? :P jeśli macie jakies rady co do UX, działania, itp to bardzo chętnie przyjmę krytykę

https://floomli.com/

wszystko zrobiłem sam, głównie w spring i angularjs, rest, websockety, troche nodejs
#programowanie i troche #chwalesie #angielski #naukajezykow
  • 21
@dynamiczniak: Hmm, niestety nie mam Mac'a, testowałem na Safari mobilnie i jest w porządku. Jutro w pracy, spojrzę u kolegi. Dzięki za informacje. Na pozostałych przeglądarkach jest ok :P

@SuperZelazko: Teoretycznie powinno pojawiać się w momencie opuszczania kursorem strony, w takim razie poprawie działanie. Dzięki
@Marcinowy: UX (user experience) - w pojęciu aplikacji internetowych - głównie chodzi o użyteczność, oto żeby interfejs był przyjazny dla użytkownika, łatwy w obsłudze, intuicyjny, interesujący, UX odnosi się też praktycznie do wszystkiego (w życiu codziennym) co jest projektowane i jest/będzie używane przez człowieka z mniej/więcej tymi zasadami