Wpis z mikrobloga

@ccstmtp: Ten typ to jest podręcznikowy przykład nieradzenia sobie z negatywnymi komentarzami/opiniami. W co drugim albo nawet każdym filmiku pieprzy że "hejt po mnie spływa" a potem odpisuje na dosłownie każdy komentarz i się wyzywa z ewidentnymi trollami pod swoimi filmami na yt od #!$%@?ów, ciot i innych.

Przykład takiego typowego kołcza który by chciał tylko żyć i żreć w swojej strefie komfortu a jak ktoś się z nim nie zgadza/nie
@StaraSzopa: jak tylko wyjdę ze strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UrbanHorn: ja jednak mam wrażenie że on ten hejt ewidentnie prowokuje, żeby pokazać wszystkim jak jest go dużo i jak trzeba z nim walczyć. Podobno ma jakiś film robić o hejcie w internecie więc kontent musi się zgadzać. Świadczy o tym fakt, że kasuje wszelkie merytoryczne komentarze, na które nie umie odpowiedzieć. Takie, które logicznie
@ccstmtp: Trzeba być #!$%@? przygłupem żeby odpowiadać na pasty XD Tak swoją drogą miałem w znajomych na fejsie takiego typa (były cumpel) który wszedł w to całe gównozawirowanie kołczingowe i ten cały MLM czy zarabianie w internecie (jest bardzo naiwny, infantylny i słaby psychicznie więc nic dziwnego w sumie). Stał się jednym z tych upośledzonych ą ę że co to nie on, zarabianie w internecie, po co chodzić do pracy, patrzcie
Shredd1e - @ccstmtp: Trzeba być #!$%@? przygłupem żeby odpowiadać na pasty XD Tak swo...

źródło: comment_sYaPVhxO4ZojuHCfE3ArA4Erw9W2dMV5.jpg

Pobierz