Wpis z mikrobloga

@albert107: mam wrażenie że osoby które przeglądają olx i potem piszą że kupią za ileśtam mniej są ograniczone umysłowo i nie potrafią napisać zdania, które by nie było zlepkiem przypadkowych słów pozbawionych sensu i logiki
  • Odpowiedz
  • 143
@JestemGraczem
@Stragan
Kompletnie nie zależy mi żeby się ich pozbyć jak najszybciej za jak najniższą cene. A o sprzedanie się nie martwcie bo sprzedam za tyle za ile chce, choćby za pół roku. Wyznaje filozofię, że każdy towar ma swojego nabywcę, która jak narazie zawsze się sprawdzała czy to po miesiącu czy dwóch czy nawet trzech. Poza tym, obuwie i odzież nie tanieje jak elektronika.

Różnica jest taka, że ja tych pieniędzy
  • Odpowiedz
  • 30
@Jade a ja mam wrażenie, ze ten który nie pyta o zabicie ceny to ameba umysłową przyjmująca wszystkie warunki z góry ustalone i żyjący na garnuszku rodziców co i tak dadzą na prezent na święta... Sam na przełomie kupiłem dwie rzeczy na olx i grzecznie pytając o możliwe negocjacje zabiłem zawsze 10℅ ceny z czego w #!$%@? dumny jestem. Masz z tym problem bo ja nie?
  • Odpowiedz
@Jade z tym Cię rozumiem i #!$%@? takich kijem po palcach aby nie pisali rozumiem, ale zrownales mnie pytającego o negocjacje z takimi właśnie amebami... Pozdrawiam :-)
  • Odpowiedz
@albert107: Sprzedawałem kiedyś konta do gier na alledrogo.
Za każdym #!$%@? razem trafiał się pacjent:

>Cena 8zł/konto<<

-Dam 5zł.
-Cena to 8zł.
30 minut później.
-Dam 6,5zł
-Cena dalej wynosi 8zł.
Godzinę później.
-Sprzedasz za doładowanie do play 5zł i 3zł przelewu?
-Nie.
-A za 7zł?
-Nie.
Godzinę później.
-Przelew poszedł, proszę o dane do konta.
  • Odpowiedz
@albert107: Ja zawsze dodaje do ceny 50zł i jak ktoś zainteresowany i pyta czy obniżę cenę to zawsze się zgadzam. Nie wiem z czym masz problem że ktoś chce kupic taniej jakieś śmierdzące uzywane buty.
  • Odpowiedz
  • 8
@niematakiegologinu
ja nie mam żadnego problemu, ale ty chyba masz skoro nie rozumiesz że chce sprzedać buty za tyle za ile sobie ustaliłem, a nie za tyle ile sobie wymyślił kupujący ( ͜͡ʖ ͡€)

  • Odpowiedz
@Jade a ja mam wrażenie, ze ten który nie pyta o zabicie ceny to ameba umysłową przyjmująca wszystkie warunki z góry ustalone i żyjący na garnuszku rodziców co i tak dadzą na prezent na święta...


To masz mylne wrażenie. Jak coś jest według mnie warte ceny, która dana osoba podała, to kupuję. W przeciwnym wypadku po prostu olewam dane ogłoszenie. Raz, że nie chce mi się targować, a dwa, że cierpliwy jestem
  • Odpowiedz