Wpis z mikrobloga

Mam tak bardzo silny odruch obronny przed wsadzaniem czegokolwiek w oko że próba zakroplenia oczu skończyłaby się podrapanymi i głuchymi dwoma facetami którzy by mnie trzymali żebym się nie wyrywała. Będę żyła z uczuciem piasku pod powiekami do końca życia, trudno - ale kropli do oczu NIE DAM W SIEBIE WTEGOWAĆ. Jak można jeszcze wtedy patrzeć prosto na buteleczkę wy chore oczowe #!$%@?. Nie mogę patrzeć jak ktoś sobie montuje soczewki, brrrrrrrr ;________;
#cotahannah #oswiadczenie #logikarozowychpaskow

Pobierz H.....a - Mam tak bardzo silny odruch obronny przed wsadzaniem czegokolwiek w oko że ...
źródło: comment_zBvmc3WjX1x1fruV5u7HS0dXLMHloeVW.jpg
  • 62
@Invisible22: to jak przebiega wizyta u okulisty? :> do badania oczu trzeba przecież zakroplić rozszerzacz źrenic...

ewentualnie można robić tak, że patrzeć do góry i zakraplać końcówką aplikatora prosto w kącik oka, wtedy to już w ogóle nic nie czuć
@Hannahalla: soczewki, owszem niewykonalne, ale od dwóch miesięcy krople codziennie 4 razy dziennie po operacji. Czasem sam, czasem koleżanka pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie jakbyś musiała to by jakoś szło.
@Hannahalla: to masz ode mnie czeleńdż do zrobienia przed końcem roku - wziąć prysznic z otwartymi oczami tak żeby ci woda spływała po twarzy xD jak to zrobisz to wyślę ci jakąś nagrodę
@Hannahalla: Same here. W sumie to jakoś nigdy nikt się nie zbliżał do moich oczu do czasów liceum, gdy zacząłem gorzej widzieć i poszedłem do okulisty. Przed badaniem kazała się położyć i mi z zaskoczenia chciała zakroplić oczy. Niestety...

...nieumyślnie jebłem jej łapą w ryj.

Tak że noszę okulary, bo soczewek bym nie dał rady włożyć.
@Hannahalla kurrrwaaa ludzie walcza z arachnofobia, lekiem wysokosci, niektorzy to nawet #!$%@? z bliskiego wschodu przed isis do europy a laska ktora hoduje wieprzowine ma problem z zakropieniem oczu.......
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.