Wpis z mikrobloga

Takie pytanko do ludzi, którzy mieli kiedykolwiek do czynienia z przedtreningówką kfd pre-workout II. U Was też była to jedna wielka bryła, którą za każdym razem trzeba rozbijać bądź wykruszać, żeby sobie wziąć porcję? Nie wiem czy to ja na jakiś feler trafiłem, czy zapomnieli o substancji przeciwzbrylającej wymienionej w składzie, czy może ten typ tak ma.. Opakowanie wydaje się być szczelne.

Kolejna puszka w drodze, bo ta już na wykończeniu i liczę na to, że tamta już będzie proszkiem, bo taką bryłę to ciężko do szczykawki nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #suplementy
  • 3
@Karoleer: a polecasz jakieś? Zwykle próbuję za każdym razem zamawiać inne, żeby sprawdzić jak działa. Tym razem zdecydowałem się jeszcze raz spróbować kfd, bo akurat dziewczyna wczoraj zamawiała u nich, licząc na to, że nie będzie problemu ze zbrylaniem się. W ogóle to różnie na mnie działa ten pre- raz wypiję i zajebiście czuję pobudzenie, a innym razem null, jakbym soczek wypił. Kiedyś dostałem w próbkach jakąś przedtreningówkę i takiego powera
@wrn_ pre to loteria i kwestia indywidualna. Jednemu wystarczy mocniejsza kawa, drugi nie poczuje potrojnej dawki stimul8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosc fajny jakosciowo i cenowo jest napalm od FA. Jesli szukasz czegos mocnego to mesomorph, jack3d z geranium czy chciazby jekyll/hyde. Ale to wyzsza polka i to raczej cpalnia niz pobudzenie. Sporo osob poleca dedicated ale osobiscie w ogole tego nie poczulem. Tyle ze mam potezna tolerancje