Wpis z mikrobloga

@sorasill: wcześniej też miałam podobny ranking i zawsze jak była możliwość brałam paczkomaty, ale teraz się zawiodłam, a patrząc na to co się dzieje na ich fanpejdżu, to szkoda nawet dzwonić na infolinię
@Andczej: przerost treści nad formą, nie spodziewali się takiego boom`u na to jaki powstał. Nie jedna rozmowa na ten temat była, ale wciąż wolę koleżanko @obsess: postać minutę pod paczkomatem który mam gdzieś po drodze niż 20 minut (w dobrych lotach) na poczcie.

@uszatek8: PACZKA48 to tylko z nazwy, to przesyłka ekonomiczna. PACZKA24 - to priorytet, chwyt marketingowy PP.
nie spodziewali się takiego boom`u na to jaki powstał


@sorasill: i co roku ta sama akcja przed świętami, u mnie mimo 2 paczkomatów od dawna co jaki czas i tak stoi mobilny bo brakuje miejsca

postać minutę pod paczkomatem który mam gdzieś po drodze niż 20 minut (w dobrych lotach) na poczcie.


bez przesady, równie dobrze może się okazać że będzie 'paczkomat mobilny' i poczekasz sobie 20 minut aż w samochodzie
PACZKA48 to tylko z nazwy, to przesyłka ekonomiczna. PACZKA24 - to priorytet, chwyt marketingowy PP.


@Andczej: wczoraj się dowiedziałem od Pani Pocztowej odbierając paczkę nadaną tydzień temu gdzieś z okolic szczecina.

U mnie listonosz czy kurier tnie w #!$%@?, zawsze mam #!$%@? awizo, nawet jak ktoś jest w domu.
@sorasill: To cie okłamała, paczka 24 i 48 ma gwarantowany czas dostarczenia w zależności od strefy (A i B).


U mnie listonosz czy kurier tnie w #!$%@?, zawsze mam #!$%@? awizo, nawet jak ktoś jest w domu.


Nie muszą wszystkiego nosić, jeśli to list ekonomiczny powyżej 2cm lub rzecz która nie mieści mu się do torby to nie musi tego nosić i może awizować.
Jeśli awizuje wszystko to skargi do centrali
@obsess: a ja proponuję by Cię nie słuchać...

statystycznie pewnie wypada to bardziej tak :

Wykopoczta - paczkomaty INPOST
Zadowolonych - 400
oburzonych - 5

Więc nie słucham Cię. Każdemu się zdarza. Wybierz sobie następnym razem inny sposób by doręczali
@crowfire: Czy te statystki robione były w okresie świątecznym? Bo o taki okres mi chodzi. W ciągu roku paczkomaty jak najbardziej, przed świętami w porównaniu do pocztypolskiej beznadzieja. Dlatego też w poście zaznaczyłam 'przed świętami'.
@crowfire: Poza tym jak obserwuję tag wykopoczty, to ciągle pojawia się post o paczkomatach, przeważnie negatywny. Dlatego też mój post wynikał z obserwacji innych postów. A z drugiej strony mało jest postów zachwalających paczkomaty, dlatego nie wiem ilu jest tak naprawdę zadowolonych odbiorców.
@obsess: tylko tu wracamy znów do idei Twojego postu.

"ZAKAZAĆ"... całość postu jest cholernie błędna i negatywna. I nie zgodzę się z Tobą. Podczas zapisów do WYKOPOCZTY każdy miał możliwość wyboru... podania adresu dostawy, podania paczkomatu jeśli zgadza się na odbiór w taki sposób i nawet zaznaczenia czy zgadza się na wysyłkę poza granice Polski.

Więc osoby które nie są zadowolone z Inpostu... PO PROSTU uwaga oczywiste rozwiązanie !! WOW.. Jaki
@crowfire: easy man. Wybacz, że mój post wzbudził w Tobie aż tyle negatywnych emocji. Post może i jest z dupy, ale mikroblog, to blog, więc żadna treść nie jest zakazana. Za rok nie użyję paczkomatu, masz rację. Ale jestem pewna, że sytuacja będzie taka sama jak w tym roku, a posty o zaginionych paczkach znowu będą się pojawiać.
@obsess: Masz rację, dlatego że moim zdaniem 90% wybrało paczkomat w tym roku. Więc na kilka paczek wysłanych pocztą, mniejsza szansa że są problemy.

W tym roku bardzo dobrze widać jak INPOST ma zapieprz. Jak w ciągu roku liczba skrytek jak najbardziej wystarcza. Tak teraz na początku grudnia pod większością paczkomatów musiał stać w samochodzie kurier by wydawać przesyłki które się nie zmieściły.

Tam też pracują normalni ludzie. Więc jeśli w