Wpis z mikrobloga

Uwaga Murki, mam ważny komunikat. Jak pewnie niejednemu z was, padły mi plany na sylwestra, ale nie wszystko stracone.

Mam do dyspozycji dom letniskowy w Beskidach, dokładnie we wsi Twardorzeczka. Dom jest spory, piwnica (jak ktoś nie umie bez niej żyć), parter, piętro i poddasze. Na łóżkach i materacach zmieściło się kiedyś 15 osób, jeśli frekwencja byłaby większa, to trzeba by przywieść swoje karimaty, bądź materace dmuchane. Śpiwory obowiązkowo. Warunki raczej w klimacie studenckim, ogrzewanie przez grzałki na prąd, kaloryfer olejowy, ciepła woda z bojlera. Możliwy wyjazd kilkudniowy, z opcją wyjścia w góry. Widok z okna na całą Kotlinę Żywiecką, fajerwerki będzie widać z bardzo daleka. W Nowy Rok obowiązkowo słuchanie Topu Wszechczasów. Dojazd możliwy regularnymi busami z Żywca bądź Bielska Białej.

Koszty to tylko zrzutka na prąd zużyty na ogrzewanie, dzielony na wszystkie osoby ( ͜͡ʖ ͡€)

Zaproszeni są wszyscy, z wyjątkiem zielonek i osób które zwietrzyły cebuladeals i nastawiają się tylko na darmowy nocleg w górach. Mirki, mirabelki, przegrywy, stulejki, bordo, pomarańczki, nonejmy, korwiniści, cykliści, masoni, kuny, jenoty, wilki i rysie - przybywajcie na najbardziej przegrywową imprezową sylwestrową jaką nosiła ta ziemia, jak dobrze pójdzie, to karuzela #!$%@? nie zatrzyma się już nigdy ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych proszę o wpisywanie się w komentarzach.

#sylwester #sylwesterzwykopem #katowice #slask
  • 84
@@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
Impreza 18+, nie chce żeby się rozniosło, że wykop rozpija małe dzieci. Za ew. szkody płaci winowajca. Palenie na balkonie bądź tarasie.

Jak przywieziesz to będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)