Wpis z mikrobloga

Uwaga Murki, mam ważny komunikat. Jak pewnie niejednemu z was, padły mi plany na sylwestra, ale nie wszystko stracone.

Mam do dyspozycji dom letniskowy w Beskidach, dokładnie we wsi Twardorzeczka. Dom jest spory, piwnica (jak ktoś nie umie bez niej żyć), parter, piętro i poddasze. Na łóżkach i materacach zmieściło się kiedyś 15 osób, jeśli frekwencja byłaby większa, to trzeba by przywieść swoje karimaty, bądź materace dmuchane. Śpiwory obowiązkowo. Warunki raczej w klimacie studenckim, ogrzewanie przez grzałki na prąd, kaloryfer olejowy, ciepła woda z bojlera. Możliwy wyjazd kilkudniowy, z opcją wyjścia w góry. Widok z okna na całą Kotlinę Żywiecką, fajerwerki będzie widać z bardzo daleka. W Nowy Rok obowiązkowo słuchanie Topu Wszechczasów. Dojazd możliwy regularnymi busami z Żywca bądź Bielska Białej.

Koszty to tylko zrzutka na prąd zużyty na ogrzewanie, dzielony na wszystkie osoby ( ͜͡ʖ ͡€)

Zaproszeni są wszyscy, z wyjątkiem zielonek i osób które zwietrzyły cebuladeals i nastawiają się tylko na darmowy nocleg w górach. Mirki, mirabelki, przegrywy, stulejki, bordo, pomarańczki, nonejmy, korwiniści, cykliści, masoni, kuny, jenoty, wilki i rysie - przybywajcie na najbardziej przegrywową imprezową sylwestrową jaką nosiła ta ziemia, jak dobrze pójdzie, to karuzela #!$%@? nie zatrzyma się już nigdy ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych proszę o wpisywanie się w komentarzach.

#sylwester #sylwesterzwykopem #katowice #slask
  • 84
  • Odpowiedz
  • 0
@josedra52 Narazie nie ma takiego terminu jak wolne miejsca czy casting. Jeśli ilość ludzi mnie przytłoczy to będę się musiał nad tym zastanowić.

@ArcziMiszcz Jeśli wyglądasz jak w awatarze to nie ma problemu( ͡º ͜ʖ͡º) A tak na serio to tam raczej nie ma warunków dla małych dzieci, będzie głośno, masa pijanych ludzi, będziecie spali w jednym pokoju z innymi ludźmi, ogólnie warunki będą dosyć polowe przy
  • Odpowiedz
  • 4
Małe podsumowanie. Jest 20 chętnych i 9 niepewnych. Na pewno kilka osób będzie musiało przywieść karimaty, bądź materace dmuchane. Najlepiej jakby ktoś przywiózł dodatkowe źródło ogrzewania na prąd. Przydadzą się też jakieś składane krzesełka, bo może zabraknąć miejsc siedzących. Sprzęt audio już załatwiony. Mam nadzieję, że wiecie, że to od was zależy jak będzie wyglądała ta impreza, więc wszelkie kreatywne pomysły, gry, zabawy itp. mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@cebulotron: hm... na dniach potwierdzę Ci, bo muszę ogarnąć, czy mam jakiś sensowny śpiwór/karimatę/krzesło, co by nie jechać "gołym i wesołym" ;) W sumie nawet może i bym 30 zawitał, zawsze to lepiej najpierw wizję lokalną zrobić, żeby ewentualnie zdążyć uciec przed tą karuzelą ;P
  • Odpowiedz
  • 0
@noriad najważniejsze, żebyś miał śpiwór, ciepłe ubranie, alkohol i pozytywne nastawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejsc siedzących i do spania jest na kilkanaście osób, więc jak każdy coś przyniesie to też będzie za dużo, kilka wystarczy. Ja też będę 30.12, tylko jeszcze nie wiem o której, zależy od godzin w jakich będą przyjeżdżać ludzie. Mogę być tam już w ok. południa.
  • Odpowiedz
@cebulotron: pozytywne nastawienie pośród ludzi z wykopu, którzy nie mają gdzie iść na sylwestra ? Jeżeli to nie będzie zbiorowe harakiri to będzie dobrze ;)
Wiesz, nie będę specjalnie karimaty kupował na tą okazję, po prostu będę miał ją awaryjnie w aucie jak coś :) A jak z muzą, będzie jakiś jej "zbiór niezerowy", skoro neta ma tam nie być ?
  • Odpowiedz