Wpis z mikrobloga

@bloddymarry666: idz do dobrego dermatologa, ktory Ci zrobi pelna diagnostyke, a dopiero potem wypisze leki. Na takie zmiany sama masc nie wystarczy. Byc moze skieruje Cie do innego specjalisty. Do tego czasu zdrowa dieta, zadbaj tez o najlepsze nawilzanie tych zmian: koniecznie jakas emulsja do mycia twarzy (np Cetaphil), i dobry krem, moze byc z zawartoscia cynku.
  • Odpowiedz
@bloddymarry666 znajdź dermatologa, który zacznie od badań hormonalnych. Jak wyniki będą ok, wtedy zacznij innej drogi. Oddstaw nabiał, zrób np. kwas easy tca:) a jak nadal nic to izotec( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bloddymarry666: idź do lekarza i zrób badania, bo takie problemy mogą mieć bardzo różne podłoże. U mnie okazało się, że winowajcami są hormony, a jako że mam słabą krzepliwość krwi to tabletkami tego leczyć nie mogę. Na szczęście teraz idę do szpitala na badania, może tam mi pomogą. Trzymaj się mirabelko ;)
  • Odpowiedz
@bloddymarry666: z wiekiem samo przejdzie a zwlaszcza wtedy jak bedziesz maila na to #!$%@?. Kiedyś odstawiłem wszystkie kosmetyki i olałem to i przeszło. Ćwicz pewność siebie i naucz się jak radzićsobie ze stresem i tyle. Nie dawaj zarabiac koncernom. Nie masz takich zmian, zeby uzywac izoteków czy innych. :)
  • Odpowiedz
@bloddymarry666: tabletki antykoncepcyjne+ effaclar duo plus, toniki z kwasami, odpuść sobie kupowanie kosmetyków w Rossmanie. Ja miałam batalie przez dwa lata, jeśli odżywiasz sie w mkiare ok, dbasz o cerę itd to proponuje wybrać sie do endokrynologia lub ginekologa po receptę na tabletki Najloeiej atywieb
  • Odpowiedz