Wpis z mikrobloga

Nie wierzę że to zrobiłem ale usunąłem Fifę 17 z PC

Czy będę się czuł lepiej z tym?
I tak i nie - czas pokaże.

W przyszłym roku w okresie premiery Fify 18 ewentualnie na gwiazdkę mam zamiar zakupić Xboxa One S/Scorpio, planuję przesiadkę z Fify na PC na Fifę na Xboxie.
Nie muszę raczej podawać powodów bo raczej większość wie jak ta gra jest olewana przez twórców na PC i jak bardzo jest zawalona przez coin sellerów/trainerowców.
Jedynym problemem będzie moje łącze internetowe ale nie ze względu na prędkość a brak możliwości otwierania portów ale od czego jest VPN :)

Czemu ją usunąłem:
A) Trochę za dużo grałem
B) Podjęte głupie decyzje w trakcie samej gry m.in wzięcie się za SBC Lacazette którego finalnie nie skończyłem i nie dałbym rady skończyć, rozgrywanie zbyt dużej ilości draftów no i oraz otwieranie paczek w przekonaniu że coś trafię. Może z 2 razy coś trafiłem z takiego otwierania otwierania a nie otwierania paczek za SBC czy drafty
C) Kombinacja alt+tab powodująca disconnect
D) Coin sellerzy/trainerowcy

Czy wrócę?
Znając mnie pewnie tak, ciężko będzie coś zbudować z około 7000 coins w FUT ale niektórzy startują od 0 i jakoś dają radę więc

A ja życzę wam w te trwające święta fajnych zawodników w paczkach tych darmowych oczywiście, nieziemskich goli oraz dotarcia do 1 Ligi i zdobycia wysokiej rangi w FUT Champions oraz wiadra cierpliwości

#fut #fifa17 #pcmasterrace #gry #xboxone
Pobierz RexRX - Nie wierzę że to zrobiłem ale usunąłem Fifę 17 z PC

Czy będę się czuł lepi...
źródło: comment_rHshRBuBlpft63XKwY4EvJ2J1f0TI3mj.jpg
  • 11
@RexRX: Ja się przesiadłem z PC na PS4 i to była decyzja bardzo trafiona. Brak oszustów, dużo większy rynek, sporo znajomych, grywalna pierwsza liga i drafty.
@RexRX: Rok temu przesiadłem się z pc na xbox właśnie z powodu Fify i nie żałuję. Całkiem inny świat, wyższy poziom no i ciekawsze składy w FUT. A jak nauczyłem się grać padem w BF to nawet zapomniałem o pc, gdyż miałem wszystko Fifę i BF. Jedynie co to GTA V na x1 jakoś nie sprawiała mi radochy jak to miało miejsce na pc.
@chim3ra: @anthoris: Czyli plan jest taki że nie pogodzę się z tylko jedną konsolą raczej bo z jednej strony mnie ciągnie do Fify na Xboxie i Forzy ewentualnie jeszcze jakieś inne gry ale z drugiej ciągnie mnie do nowego God of War, remastera Crasha i innych gier
@RexRX: za dwie konsole wydasz jak dobrze poszukasz 2k. Można zawsze taniej jedną używkę kupić. Za 2k pc z ciekawymi podzespołami nie włożysz. Sam gdybym wracał na pc musiałbym wydać 1k na sam w10 i monitor. A tak fotel, tv i relaks. Na początku przerażały mnie ceny ale jak ogarnąłem rynek wtórny i było ok np. FC4 zakupiłem za 70 dych a po 2msc sprzedałem za 60zł. Nie jestem kolekcjonerem. Jak