Wpis z mikrobloga

Guest passy na 7 dni dla chętnych do wypróbowania MMO Black Desert. Niżej screen mojego autorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz jest 50% znizki na grę, może kogoś zaciekawi. Jak ktoś się skusi to zapraszam do kontaktu, jestem w fajnej polskiej gildii na serwerze Europe :)

K5549UQ-5K1LV78-H0DBRG5-T0HCP
A7S93S7-HGPJ4U8-RP70OQM-59JQ
VS7SJC5-21V722B-MNQR4S7-7I8I4
EPCU7MK-D6B3542-OLK5ML3-5NVT4
H106LMP-G4OFMJE-I0IORAI-D1AOB
783LQ2P-44EQNRA-IE36SFO-8SM8N
7GS0N82-8GJDQQU-DE3H00U-MI92M
DI0N2P5-POH1D42-DD28OC5-B976T
BN7T534-4PKI3IB-OBB04GN-UD3IR
3F2KEDJ-42AT5TI-1AK33CO-08GO3

#blackdesert #mmorpg #cebuladeals
Davved - Guest passy na 7 dni dla chętnych do wypróbowania MMO Black Desert. Niżej sc...

źródło: comment_AV2z35mBxdCOGUCvwXeKxy5hR9ItOZ5n.jpg

Pobierz
  • 21
@kroxintu: Ja Ci powiem, że grałam sama do około 54 lvlu (na 56 masz awekening- dostajesz nową broń i skille) i było spoko. Z gildią o tyle fajniej, że zawsze możesz się ich czegoś zapytać, podrzucą przydatne rady. No i kwestia gildyjnych bossów i umawiania się na robienie "scrolli" (to też bossy). Jak całe party robi po kolei swoje bossy to każdy dostaje drop. No i gildie mają swoje drobne skille
@kroxintu

Da się coś osiągnąć prowadząc głównie samotną rozgrywkę?


BDO to jeden z tych mmo, w które można grać całkowicie solo. Gildia nie jest do niczego potrzebna, a expienie w party się nie opłaca (zbyt duży spadek expa per mob).
@Davved

Dopiero koło tych leveli 55+ ludzie expią w grupach.

No chyba odwrotnie właśnie. Na tym lvlu exp leci tak wolno, że nie ma sensu expić w party.
@kroxintu: Ja gram kunoichi. Na początku grałam wiedźmą ale średnio mi się podobała. Musa jest chwalona u mnie w gildii :) Ogólnie expi się szybko więc możesz spróbować kilka postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Davved: Dolna prawa rotacja prawie zawsze jest wolna/okupowana tylko przez 1 osobę. Wystarczy zabić typka i tyle.
A expią w grupach bo:
a) Mają zbyt słabe eq, bo efektywnie farmić samemu
b) Mają zbyt słabe eq, by samemu obronić swój spot
@Kliko: Nie znam ich powodów, napisałam po prostu swoje spostrzeżenia. Mi się nie chciało męczyć z ludźmi na sausanach więc wbiłam sobie 56 na helmach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to też racja, że jeszcze z pve sobie radziłam całkiem nieźle, ale pvp nie umiem wcale.
@Davved: Nie mam teraz za bardzo jak sprawdzić, ale pytanie - czy to są kody do zdobywania poleconych czy jakieś inne? Taki ref key to już użyłem chyba raz i nie będzie się dało jeśli to tego typu.