Wpis z mikrobloga

@ProwojMiliten: grafika prawie ta sama, ale pierdzielić grafikę, jedna z najlepszych gier ostatnich 10 lat i w tym roku zagramy, zajebioza! ( pewnie i tak przesuna na następny rok)
  • Odpowiedz
@Idaho59: Moim zdaniem to nie jest nawet minus, jedynka wyglądała świetnie i fajnie, że tutaj w "trailerze" pokazali faktycznie urywki z gry, a nie renderowane cinematiki, a potem gra wygląda 10x gorzej, niż na filmiku. Nie oczekiwałem wielkiej rewolucji graficznej i uzyskałem wstępnie to czego chciałem.
  • Odpowiedz
@Idaho59: mi się niesamowicie podoba grafika z KCD. Czechy mają podobną faunę i florę do nas więc grając w tę grę czuję się jak za młodu u babci na wsi. Według mnie grafika otoczenia jest bardzo realistyczna. Super, że wygląda to tak jak w pierwszej częsci — pewnie coś podrasują, ale dla mnie jest super klimatycznie nawet tak jak było.
  • Odpowiedz
@ProwojMiliten: Kurczę, jedna z moich ulubionych gier ostatnich lat. Zapewne tym razem bierzemy w udział w początkowej fazie wojen husyckich.
To będzie kawał świetnej gry, oby tylko poprawili drewnianą walkę i nie dali ciała z działaniem na konsolach i będzie cycuś.
  • Odpowiedz
@ProwojMiliten jak będą misie w stylu melanżu z księdzem a potem prowadzeniu kazania to bedzie w pyte. Też uważam że z jedynką spędziłem miłe chwile i dwójka była by mile widziana.
  • Odpowiedz