Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem

U progu nowego roku chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami, które dokumentują drogę, jaką przebyłem w przeciągu ostatnich siedmiu lat. Potwierdzają one dobitnie, że każdy jakoś zaczyna, jak również to, że nikt nie rodzi się z wyrobionym gustem, dlatego trzeba go nieustannie ćwiczyć tak jak mięsień.

Gdyby ktoś cztery lata temu, kiedy zakładałem bloga, zapytał mnie, czy byłbym w stanie dobrze ubrać prezydenta, bez wahania kazałbym natychmiast mi go przyprowadzić.Typowy przykład efektu Krugera-Dunninga. Z czasem jednak zacząłem zagłębiać się w temat mody i okazał się on nie tak prosty, jak mi się na początku wydawało. Dzięki blogowi otrzymałem świetną sposobność do poddania się pod osąd innych osób, które wspierały mnie swoimi radami i karciły za popełnianie kardynalnych błędów. Potem do grona obserwujących dołączyła także spora część społeczności portalu @wykop i zaczęła się istna jazda bez trzymanki, która trwa po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy patrzę wstecz, to najbardziej dziwi mnie, jak ja mogłem uważać tamte "stylizacje" za udane. Bo przecież gdybym nie uważał ich za udane, to bym się w nich światu nie pokazał. Ciekawe jak się może człowiekowi percepcja zmienić na przestrzeni czasu (Uprzedzając pytania powiem, że bokobrody miały za zadanie zakryć odziedziczone po Urbanie uszy. Potem się z nimi polubiłem, co zresztą chyba nawet po nicku widać)

Na koniec chciałbym zostawić Was z jedną myślą: skoro nierokującemu uszatemu suchoklatesowi z trzystusetosobowej wiochy udało się zaistnieć w świecie męskiej mody, to naprawdę mało jest rzeczy niemożliwych. Wystarczy dobry pomysł, trochę pracy i wytrwałości :)

Pozdrawiam was serdecznie, pozwolę sobie wyróżnić cumpla @oiio, którego komentarz zainspirował mnie do tych wynurzeń

Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #rozwojosobisty trochę też #pokazmorde sprzed paru lat
UszatyBloger - Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

U progu nowego roku chciałby...

źródło: comment_JBoXeNloIua3WG6RbiiVRCnzK93xnf0G.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
Kiedy patrzę wstecz, to najbardziej dziwi mnie, jak ja mogłem uważać tamte "stylizacje" za udane.


@UszatyBloger: Wiesz co jest najśmieszniejsze?
To, że za kilka lat spojrzysz na swoje dzisiejsze "kreacje" i będziesz się dziwić, że mogłeś kiedyś uważać je za udane.
Ot...moda.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Wszystko fajnie ale te zdjęcia po "metamorfozie" zrobione są tak żeby tuszować odstające uszy i ogolnie zdjęcia są wykonane dużo lepiej - także porównanie kiepskie jak dla mnie.
No ale pozdro, elo, trzymaj się mordo, niech moda będzie z tobą.
  • Odpowiedz