Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem

U progu nowego roku chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami, które dokumentują drogę, jaką przebyłem w przeciągu ostatnich siedmiu lat. Potwierdzają one dobitnie, że każdy jakoś zaczyna, jak również to, że nikt nie rodzi się z wyrobionym gustem, dlatego trzeba go nieustannie ćwiczyć tak jak mięsień.

Gdyby ktoś cztery lata temu, kiedy zakładałem bloga, zapytał mnie, czy byłbym w stanie dobrze ubrać prezydenta, bez wahania kazałbym natychmiast mi go przyprowadzić.Typowy przykład efektu Krugera-Dunninga. Z czasem jednak zacząłem zagłębiać się w temat mody i okazał się on nie tak prosty, jak mi się na początku wydawało. Dzięki blogowi otrzymałem świetną sposobność do poddania się pod osąd innych osób, które wspierały mnie swoimi radami i karciły za popełnianie kardynalnych błędów. Potem do grona obserwujących dołączyła także spora część społeczności portalu @wykop i zaczęła się istna jazda bez trzymanki, która trwa po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy patrzę wstecz, to najbardziej dziwi mnie, jak ja mogłem uważać tamte "stylizacje" za udane. Bo przecież gdybym nie uważał ich za udane, to bym się w nich światu nie pokazał. Ciekawe jak się może człowiekowi percepcja zmienić na przestrzeni czasu (Uprzedzając pytania powiem, że bokobrody miały za zadanie zakryć odziedziczone po Urbanie uszy. Potem się z nimi polubiłem, co zresztą chyba nawet po nicku widać)

Na koniec chciałbym zostawić Was z jedną myślą: skoro nierokującemu uszatemu suchoklatesowi z trzystusetosobowej wiochy udało się zaistnieć w świecie męskiej mody, to naprawdę mało jest rzeczy niemożliwych. Wystarczy dobry pomysł, trochę pracy i wytrwałości :)

Pozdrawiam was serdecznie, pozwolę sobie wyróżnić cumpla @oiio, którego komentarz zainspirował mnie do tych wynurzeń

Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #rozwojosobisty trochę też #pokazmorde sprzed paru lat
UszatyBloger - Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

U progu nowego roku chciałby...

źródło: comment_JBoXeNloIua3WG6RbiiVRCnzK93xnf0G.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Ej chłopaku ;) Ja mam nadzieję, że ten mój komentarz który cię "zainspirował" nie był źródłem złości! Być może w nieco pokrętny sposób, ale jednak cię pochwaliłem. Bo naprawdę (jak zresztą napisałem) być w swoim fachu bardzo dobrym, by niekorzystną kartę obrócić na swoją stronę jest sztuką.

Tak trochę nie wiem co napisać, bo ja cię chciałem wówczas bardziej pochwalić właśnie, że mimo niekoniecznie modelowej urody osiągasz sukcesy i prezentujesz
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Piona zatem, ubiór może nie jest najlepszą sprawą w kontekście wsi, ale pewne cechy wyniesione z wiejskiego wychowania sobie cenię :)
@oiio: Nie poczułem się urażony, doceniłem Twój komentarz i prawdziwie mnie zainspirował. Dzięki raz jeszcze! :D
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Przeczytałem jeszcze raz swój komentarz i... obraziłem cię jednak. Także przepraszam, bo używanie słowa typu "komiczny wygląd" niespecjalnie przystaje do tego co chciałem przekazać. Bardziej o fakt, że często coś nam ktoś sprzedaje na super modelce czy modelu i wygląda to świetnie, a na nas zwykłych ludziach właśnie komicznie, czy śmiesznie. Ja już kiedyś u ciebie pisałem, że przy twojej posturze pokazujesz, że można dobrze wyglądać i być może nie
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: No niezla metamorfoza. Z facetow sztampowych, jakich teraz wielu zmieniles sie w kogos kto nie boi sie byc soba. Podoba mi sie zwlaszcza w Twoim obecnym stylu ten balon. Ladny odcien rozu i fajnie zsynchronizowany z kratka na koszuli.
  • Odpowiedz