Wpis z mikrobloga

@oriebirII: Bardzo nieprawda, Niemcy, Szwajcaria i Austria mogą mieć procentowo więcej widzów niż Polska, podobnie Słowenia. W Skandynawii też są popularne i u naszych południowych sąsiadów. Jak byłem w Innsbrucku i rozmawiałem z ludźmi pytając o skojarzenia z Polską to odpowiadali papież i Małysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 52
@Lipathor pewnie tak, w Austrii to jest sport narodowy, ktoś wcześniej przytoczył statystyki, gdzie w 2015/16 każdy konkurs TCS oglądało srednio ok. 33miliony widzów.
  • Odpowiedz
@oriebirII: Jak na sport zimowy skoki są bardzo popularne, co ciekawe w przeliczeniu na czas antenowy ogląda je prawie 2x więcej widzów niż chociażby biegi narciarskie.

Od razu zacznę jednak od pewnych kwestii. Skoki narciarskie są tzw sportem ekstremalnym, czy się tego chce czy nie. Dodatkowo sportem mocno zamkniętym, którego nie da się ot tak uprawiać, w sensie założyć narty i próbować skakać na skoczniach. Stąd też zawsze będzie traktowany najwyżej
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: Źródło podam jak będzie oficjalne, to jest od komentatorów. Poprzedni TCS zrobił 35 milionów na zawody i zweryfikować możesz sam. A jak tylko FIS wrzuci potwierdzenie słów komentatorów to ci wyślę, skoro takie ważne.
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: W oficjalnych raportach FIS, czy mam za ciebie jeszcze wyszukać, podstawić pod nos, wysłać listownie i #!$%@? opieczętować? OFICJALNY raport FIS! A nie dam ci linku, bo może jak się wysilisz i go znajdziesz (no trzeba znać angielski, lub niemiecki) to może znajdziesz też inne informacje o które za chwile będziesz pytał, no bo google takie trudne, angielski taki nie polski. Ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz