Wpis z mikrobloga

@oriebirII: Powiedziałbym, że to się raczej odnosi do żużla, który dopiero poza UK i jakąś Szwecją nie jest popularny.
Skoki to Skandynawia, Niemcy, Austria, Słowenia, CZechy, czy Słowacja. Nie jest to popularny sport, ale mówienie, że to sama Polska to przesada.
Chcesz przykład takiego sportu? Proszę bardzo - baseball z USA i ich żenujące "mistrzostwa świata".
@MaIutkiCzlowiek: A skaczą jeszcze Turcy, Rumuni - o nich będzie głośno z czasem, Ukraińcy - w formie żartu, Estończycy, Szwedzi, nawet przyszywany Grek, Holender też ma punkty w CoCu. Zapomniałeś o Kazachach i Koreańczykach również. A czepiam się, bo skoro dajesz Bułgarię gdzie jest jeden totalnie fatalny skoczek, to równie dobrze można dać Greków ;)
@jestem_legenda: choćby ta, która ma być niemal być oszklona aż do samego miejsca lądowania. Ostatnio coś ucichło, bo zaprezentowali wszystkie plany, ale w mediach polskich informacji o postępach nie znalazłem, na zagranicznych nie szukałem. Jednak do tej pory wszystko realizowali, więc tylko czekać. Nie jestem też na bieżąco z kwestią ogromnego mamuta który rozpisali, bo plan był wręcz chory. Niemniej tu również bieżących informacji nie mam, bo ostatnie informacje były 3
@jestem_legenda: już jedno zweryfikowałem. Ta super zajebista skocznia ma być szantażem, żeby im dali igrzyska zimowe, więc raczej dupa, no chyba że je dostaną ;) O mamucie nic nie wiem dalej, ale przy chińskich inwestycjach pewnie będzie dla samego zastaw się a postaw. Chociaż kto wie, nie wyrokuję.
@Mesmeryzowany: O ty matyldo, uwierz mi, że aż zapomniałem :) Z jednej strony się zasmuciłem, że moja pamięć ostatni moment który ogarnia to to, że kandydują, ale z drugiej w takim razie będzie najnowocześniejsza skocznia świata. Z dwojga złego nie będę płakał ;) Tylko przyda mi się coś na pamięć. Już tak się gubie w tych organizatorach a to piłkarskich imprez, a to igrzysk letnich/zimowych, a to wszelkich imprez mistrzowskich, że