Wpis z mikrobloga

@mrgcypher: No dobra, zmiana tempa- czytaj interwały. Ale czy zrobisz dobre interwały bez pulsometra no nie. Nie wiem też jaki jest twój cel. Chcesz tylko zrzucić wagę, wyrzeźbić nogi, utrzymać tkankę mięśniową. Czy po prostu masz problem z motywacją i lubisz jeździć na rowerze.
@mrgcypher: Pieprzą mi się te przyciski na wykopie...
Czy jest to najlepszy sposób na zrzucenie wagi- NIE
Czy bez diety uda ci się osiągnąc cel- Nie
Na prawdę za mało danych by ci pomóc, napisz coś więcej o sobie.
@Re-volt: Jasne że możesz ale wiesz w ogóle co to jest Indoor cycling. Wiesz jakie są jego cele(mrgcypher)? Nie, nie wszystko jest dobre. Trening jak i dietę dobiera sie pod cel. Chyba że robi to dla przyjemności wtedy się zgodzę dla zabawy i miłego spędzania czasu rób to co lubisz.

Pulsometr nie jest drogi. Tak samo nie trzeba wydawać "pierdyliard" kasy na suple z bulkpowders.
@SaLi0PK: Wiek 35-40 waga ok 100 kg wzrost 178cm - choroby nic mi nie wiadomo (nie pale papierosów pije czasami). Praca programista > 15K pln. 2 dzieci.
Pracuje w młodym i dynamicznym zespole.
No ok ale wybrałeś to bo gdzieś usłyszałeś czy jara cię to? Jakieś alternatywy, np trening siłowy czy basen?

@SaLi0PK: Kiedyś jeździłem dużo na rowerze - potem przyszła wojna i już nie wróciłem do tego zajęcia.
Szukam alternatyw - basen odpada (ciężko się dostać a nie chce 30 km jeździć) siłownia raczej siebie tam nie widzę.
@mrgcypher: W takim razie idź. Zwróć tylko uwagę na to jak trening jest prowadzony. Jeśli będzie możliwość sprawdzania tętna to skorzystaj mając na uwadzę to jak cię skaczę, a na pewno pomoże ci to w utracie wag(poświęć chwile na poczytanie jakiś artykułów na ten temat jeśli chcesz). Pamiętaj jednak że najważniejsza będzie dieta szczególnie że do najmłodszych nie należysz. Pomyśl o jakiś spacerach w weekend np rodzinnych. Zwróć uwagę na wyrzuty
@mrgcypher: Jeśli masz kasę i konkretny cel to zgłoś się do dietetyka. Zrób badania, zadbaj o zdrowie i jedzenie. Zaangażuj drugą połówkę to już ten wiek gdzie warto bardziej o siebie dbać i nie oszczędzać, tym bardziej że masz dla kogo. Skoro masz nadwagę to nie zwracałeś uwagi na to co jesz. Może ten czas który przeznaczysz na szukanie porad możesz przeznaczyć na zarobek a wydaną kasę na jedzenie czy dobrego