Wpis z mikrobloga

Pewnego słonecznego dnia, chociaż nie - pizgało jak w Kieleckim, los się do mnie uśmiechnął i sprawił, że wygrałem #rozdajo . Ale hoho, nie byle jakie rozdajo, bo rozdajo prawie nowej (tak, tak drodzy państwo, prawie nowej książki, której strony pozwalają zaciągnąć się zapachem drukarni i czegoś tam jeszcze. Której rogi są ładne i niepozaginane, a której szorstkość okładki wskazuje na najwyższy kunszt introligatorski, słowem - Gunteberg byłby dumny) książki, która zawędrowała do mnie POLECONYM na koszt rozdającego. Także obsługa full pakiet.
I piszę tę historię, Mirkony drogie, bo tutaj zareklamować chciałem usługi Pana @jamal013 , bo mireczek do rany przyłóż, dołożył starań do szybkiej wysyłki, aż łzy wzruszenia stają w oczach!
Dziękuję bardzo! ()

Tl;dr
Tak trochę kocham Pana @jamal013 , serdecznie polecam allegrowicza - mireczka i gorąco go pozdrawiam. I jego dziewczynę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#dziekuje #polecam #wygryw #chwalesie #ksiazki
S.....l - Pewnego słonecznego dnia, chociaż nie - pizgało jak w Kieleckim, los się do...

źródło: comment_Rd85gjoR39nDTMcsa3oXXB8Fto48nGJe.jpg

Pobierz
  • 4
@Strupol nie sądziłem, że dojdzie tak szybko, bardzo mi miło że prezent się spodobał ^^


Tak czy inaczej miłego czytania Mirku, książka ma ciekawy świat, ale ja osobiście chyba oczekiwałem czegoś innego :)