Wpis z mikrobloga

Komentarz znaleziony w internecie: #imigranci #islam #niemcy #uchodzcy #gospodarka

"Poczytałem komentarze. Sporo rad od Eskimosów dla mieszkańców Afryki na temat zachowania się podczas upałów. Niemcy wiedzą co robią, bo mają przeróżnych migrantów z różnych krajów i zbudowali wielokulturową potęgę, podobnie jak np. USA. Tak wiem – zaraz ktoś będzie opowiadał, że to straszny problem, „bo ukradziono 500 torebek na Sylwestra w roku 2015”. Ale w 2016 już nie kradziono prawda? Czyli dają radę. Tak, wiem, „był zamach”. Był. U nas już 100 ludzi umarło, jak każdej zimy z mrozem, a my tylko się podniecamy Niemcami. Warto policzyć jakie jest prawdopodobieństwo zginięcia w zamachu w Niemczech i jakie zginięcia od polskiego rodaka, który powoduje śmierć wjeżdżając po pijaku na ludzi. Twierdzę, że walczyć trzeba i z teroryzmem i z alkoholizmem. Bo dla mnie trup jest trup. Zabity na śmierć. Czy też może, w zależności od przyczyny, jeden jest bardziej zabity a drugi mniej? A może Niemcy mają zrobić jak my w Polsce? Z powodu tysiąca przestępców otoczyć się drutem kolczastym od 999 tysięcy z miliona, którzy szukają pomocy czy lepszego życia? To dla kogo wystawialiśmy dodatkowe talerze w domach na Wigilię? Tylko dla białych czy jak? "
  • 20
@Nygas232: może i troll ;) ale wiesz, te 4 miliony emigrantów jednak wzmocnią gospodarczo Niemcy, a nie Polskę ;)
nawet jak jest tam kilka tysięcy terrorystów, zamordystów, to jak to Stalin mówił mniej więcej "1 trup to wielka tragedia, 100 tysięcy trupów to statystyka"
gospodarczo ich podbiją, a my się udusimy w demograficznym sosie
@Ragnarek: No tak, ale ich społeczeństwo nie radzi sobie z bliskowschodnią watachą, w dodatku szybko się rozmnaża i może przejąć ten kraj. To samo dotyczy francji, anglii, szwecji, i innych paru krajów europejskich,
@Ragnarek: Zobaczymy jak długo jeszcze bo imigranci to są problemy, to temat który nie schodzi z czołówek gazet. To dotyczy nie tylko ostatnich nabytków jak Afryka czy Syria, ale też Turków i Kurdów, którzy przenoszą konflikty między sobą na niemiecki grunt. Przykładem tego była np. walka między uczniami policyjnymi czy zabicie w sylwestra młodego uchodźcy przez Kurdów. Już teraz spekuluje się co robić jak jednak państwa nie będą chciały wziąć swoich
@Okcydent: wiesz, są opinie, że sprowadzanie imigrantów do Europy ma ukryty cel, wybudzić społeczeństwa białego człowieka z pacyfizmu, maksymalnie #!$%@?ć i podburzyć ;)
to co działo się podczas II wojny światowej nie umarło, to jest uśpione i jak obudzą nieźdźwiedzia to wrogie kultury będą się ulatniać kominami ;)
Już teraz dosłownie w każdym kraju Europy do władzy i do głosu dochodzą nacjonaliści, jeszcze 10 lat i nie poznasz Europy.
@Ragnarek: Ogólnie to spośród 81 milionów ludzi w Niemczech to 20% ma pochodzenie imigranckie w szególności to Turcy, Polacy Rosjanie.

Według oficjalnych danych ciapaków jest około 4,5 milionów i tylko w tym roku w ramach łączenia rodzin dołączy do nich około 0,5 miliona ludzi.

W całych Niemczech może być około 5% muzułmanów, ale w największych miastach ich odsetek może dochodzić do 20-30.
Troll lvl hard


@Nygas232: Jak dla mnie dobry komentarz, podpisuje sie pod nim w calosci, a mieszkam w Niemczech.

1 trup to wielka tragedia, 100 tysięcy trupów to statystyka


@Ragnarek: niby tak, ale to poki co w Polsce ginie zdecydowanie wiecej ludzi na drogach, z powodu mrozow, z powodu biedy itd. niz w Niemczech.

Prędzęj staną się zjednoczonymi emiratami arabskimi zanim osiągną tą potęgę gospodarczą


@Nygas232: Niemcy sa potega
Z powodu tysiąca przestępców otoczyć się drutem kolczastym od 999 tysięcy z miliona, którzy szukają pomocy czy lepszego życia?


@Ragnarek: Myslalem, ze chodzi ci tu o ogradzanie sie w miastach w zamknietych osiedlach. Co ciekawe, w Niemczech tego po prostu nie ma, jset na tyle bezpiecznie, ze poki co nei bylo takich pomyslow.
@miki4ever:

@Okcydent: Dodajmy, z czolowek polskich prawicowych gazet.


Mam na myśli gazety niemieckie w rodzaju die Welt. Najbardziej eksponowany artykuł w tej chwili to „Familiennachzug von Migranten 2016 um 50 Prozent gestiegen”. I prawie nie ma dnia by nie gościło w tej rubryce coś o uchodźcach.